Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

SZKOLENIA TECHNICZNE ONLINE

Producent części motoryzacyjnych Valeo uruchomił szkolenia online. Podczas webinarów, uczestnicy dowiedzą się wielu przydatnych informacji na temat omawianych przez ekspertów zagadnień technicznych. Projekt adresowany jest do wszystkich osób pracujących w branży motoryzacyjnej.

Szkolenia techniczne Valeo przeznaczone są dla wszystkich osób, które pracują na co dzień w branży motoryzacyjnej i potrzebują podniesienia kompetencji w obszarze wiedzy technicznej. Kolejne sesje dedykowane będą dystrybutorom części, mechanikom samochodowym oraz samym użytkownikom pojazdów. Planujemy także webinaria dla menadżerów pracujących w motoryzacji. Szkolenia są bezpłatne i na każde z nich należy się wcześniej zarejestrować – mówi Krzysztof Szabłowski, Tech'Care Manager w Valeo Service Easten Europe.

Wszystkie szkolenia prowadzone są w formie panelu dyskusyjnego z możliwością zadawania pytań na żywo, w  formie webinariów, modułów e-learningowych oraz warsztatów stacjonarnych prowadzonych przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

Uczestnicy webinarów otrzymają również cenne materiały szkoleniowe oraz zeszyty techniczne ValeoScope, przeznaczone do samodzielnej nauki. Każda uczestnik po zakończonym szkoleniu otrzyma certyfikat.

Najbliższy webinar „K4P - Wszystko co powinniście wiedzieć o zestawie konwersyjnym koła dwumasowego!”, odbędzie się już 27 września, o godzinie 11:00. Rejestracja na szkolenie odbywa się pod linkiem: http://bit.ly/2NVmJLh

Podczas szkolenia dowiecie się Państwo dlaczego możliwa jest konwersja z układu sprzęgła wyposażonego w koło dwumasowe na zestaw sprzęgła z kołem stałym. Jakie benefity niesie ze sobą zastosowanie zestawu konwersyjnego, jakie są jego specyficzne cechy oraz co klient powinien wiedzieć decydując się na zakup takiego zestawu.

Szkolenia techniczne Valeo

Pełna lista szkoleń technicznych Valeo znajduje się tutaj>>