ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca
systemy elektryczne autobus

Systemy elektryczne - Autobus

Dzięki zdecydowanemu przywództwu na rynku oryginalnych części i ponad 30-letniemu doświadczeniu w produkcji części zamiennych, Valeo posiada jedną z najlepszych ofert w dziedzinie rozruszników i alternatorów: ponad 100.000 rozruszników i alternatorów produkowanych dziennie. Dzięki temu Valeo jest uznawane za kluczowego dostawcę tych produktów na rynku światowym oraz lidera na rynku europejskim. Jeden na trzy pojazdy wyposażone są w oryginalny sprzęt Valeo.

 

Asortyment Valeo posiada najnowsze innowacje- począwszy od urządzeń zapewniających wydajność energetyczną, poprzez części zamienne o jakości części oryginalnych, po systemy Stop-Start oraz zaopatrzenie dla wszystkich znaczących producentów samochodów, lekkich i ciężkich pojazdów dostawczych oraz dla wszystkich segmentów pojazdów: od niedrogich po luksusowe.

Oferta produktów Valeo na rynk wtórny obejmuje produkty nowe i regenerowane, oraz szereg innowacyjnych usług takich jak system identyfikacji i odbioru zużytych rdzeni. Połączona oferta "nowe za nowe" i produkty regenerowane lub “Standardowa Wymiana“ pozwala Valeo odpowiadać na wszystkie potrzeby rynku części zamiennych. Asortyment produktów z oferty "Nowe za Nowe" obejmuje ponad 170 referencji dla pojazdów komercyjnych (lekkie pojazdy dostawcze, ciężarówki, autobusy, pojazdy rolnicze, ciągniki, wózki widłowe...).

 

Valeo zapewnia jakość w 100% odpowiadającą częściom oryginalnym, aby zadowolić mechaników i kierowców, którzy uznają wyłącznie oryginalny sprzęt. Valeo realizuje swą inicjatywę "w porę na rynek", proponując części zamienne równocześnie z pojawieniem się nowego modelu pojazdu. Asortyment “Standardowej Wymiany" to ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich pojazdów podlegających naprawie, obejmujący ponad 250 referencji.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu, znakomitej znajomości technik regeneracji i fachowej wiedzy z zakresu produkcji systemów elektrycznych jako sprzętu oryginalnego, Valeo zapewnia wysoką jakość ponownego wytwarzania ze spełnieniem wszystkich standardów sprzętu oryginalnego na każdym etapie. Stosując ten sam proces kontroli, czyszczenia i testowania elektryki/elektroniki, Valeo jest w stanie zapewnić również renowację technologii produktów konkurencji. Proces ten koncentruje się na rdzeniach.

Odebrane rozruszniki i alternatory wysyłane są do konkretnych zakładów produkcyjnych, gdyż wymagają one odmiennego traktowania. Wszystkie produkty Valeo są w 100% wolne od azbestu. Aby usprawnić odbiór starych urządzeń (rozruszników, alternatorów i sprężarek), Valeo opracowało system eCORPS: kombinację mobilnego terminalu i oprogramowania umożliwiającego wiarygodne rozpoznawanie i transmisję danych dotyczących odebranych części w czasie rzeczywistym w 48 godzin z odpowiednią dopłatą. Zwrot rdzeni na zasadzie "Z powrotem w opakowaniu" [“Back in The Box”] to skuteczne rozwiązanie ułatwiające ochronę i identyfikację rdzenia. Gwarantuje ono szybki zwrot pieniędzy, ponieważ zapobiega utracie wartości i błędnej identyfikacji.

Produkty

Wyświetl według
Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail