ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Konwencjonalne rozruszniki samochodowe i rozruszniki kompaktowe

Rozruszniki

Dążąc do zagwarantowania wydajności i niezawodności nowych rozruszników, w firmie Valeo przeprowadza się testy prędkości, temperatury oraz pomiary elektryczne w czasie prawie 40 000 cykli. Ponadto, aby spełnić najbardziej wymagające oczekiwania producentów pojazdów, produkowane urządzenia poddaje się testom zniszczeniowym badając ich wytrzymałość termiczną i mechaniczną. 

Najnowsza generacja rozruszników, takich jak TS oraz TSC, zapewnia wyższą moc i efektywność, przy bardziej kompaktowej budowie odróżniającej aktualne modele od ich poprzedników. Pozwala to na łatwiejszą integrację ze środowiskiem silnika, bez pogorszenia wydajności. Ta technologia ma zastosowanie w modelach Ford, PSA, Volkswagen lub Renault-Nissan. 

30-letnie doświadczenie firmy Valeo w regeneracji części, powiązane z doświadczeniem producenta OE, przekłada się na specjalny, w pełni kontrolowany proces regeneracji rozruszników. Specjalny proces regeneracji umożliwia Valeo dostarczanie produktów spełniających najwyższe normy jakości.

Valeo może wymienić lub namagnesować magnesy za pomocą pewnych specjalnych metod, co ma na celu zwiększenie ich wytrzymałości. Przed ostatecznym malowaniem, wszystkie zregenerowane komponenty należy złożyć w jedną całość, a każdy gotowy produkt jest poddawany testom na stanowisku testów mechanicznych (pomiary prędkości oraz temperatury, testy w warunkach nadmiernego naprężenia lub badania destrukcyjne).

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail