ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca
koło pasowe

Koło pasowe wolnobieżne do alternatora i układu elektrycznego samochodu

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w produkcji części zamiennych, Valeo posiada jedną z najlepszych ofert w dziedzinie rozruszników i alternatorów opartą na pozycji  Dzięki temu Valeo jest uznawane za kluczowego dostawcę tych produktów na rynku światowym oraz lidera na rynku europejskim. Jeden na trzy pojazdy opuszczające fabrykę producenta pojazdu wyposażone są w oryginalny sprzęt Valeo.

Asortyment Valeo posiada innowacje rozwiązania- począwszy od urządzeń zapewniających wydajność energetyczną, poprzez części zamienne o jakości części oryginalnych, po systemy Stop-Start oraz zaopatrzenie dla wszystkich głównych producentów samochodów. Oferta produktów Valeo na rynek wtórny obejmuje produkty nowe i regenerowane.

Połączona oferta produktów nowych i regenerowanych pozwala Valeo stworzyć kompletną ofertę dla rynku części zamiennych

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu, znakomitej znajomości technik regeneracji i fachowej wiedzy z zakresu produkcji systemów elektrycznych na pierwszy montaż, Valeo zapewnia wysoką jakość ponownego wytwarzania ze spełnieniem wszystkich standardów sprzętu oryginalnego na każdym etapie. Stosując ten sam proces kontroli, czyszczenia i testowania elektryki/elektroniki.

Proces regeneracji koncentruje się na zbiórce rdzeni.Odebrane rozruszniki i alternatory wysyłane są do odpowiednich odpowiedzialnych za regenerację zakładów produkcyjnych. Wszystkie produkty Valeo są w 100% wolne od azbestu. 

 

Produkty

Wyświetl według
Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail