ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca
wycieraczki

Wycieraczki przedniej szyby i silniki wycieraczek do samochodów osobowych

Valeo, to światowy lider wśród producentów wycieraczek na świecie. Wycieraczki samochodowe Valeo są montowane jako wyposażenie oryginalne przez największych producentów samochodowych.

Oferta Valeo na rynek części zamiennych zawiera wycieraczki w trzech segmentach aby odpowiedzieć na różne potrzeby i oczekiwania naszych Klientów.

Segmenty wycieraczek samochodowych Valeo:

  • Segment premium: SILENCIO i SWF - wycieraczki najwyższej jakości, identyczne z wycieraczkami fabrycznie zamontowanymi w samochodzie. Dedykowane zestawy o idealnie dopasowanej długości i profilu wycieraczki.
  • Segment średni: HYDROCONNECT - uniwersalne wycieraczki wysokiej jakości. 
  • Segment ekonomiczny: FIRST - wycieraczki w przystępnej cenie i dobrej jakości.
  •  

Oferta wycieraczek samochodowych Valeo

Oferta Valeo zawiera wszystkie technologie wycieraczek dostępne na rynku, dzięki czemu każdy Kierowca znajdzie produkt odpowiedni do swojego samochodu oraz do swoich oczekiwań. Poznaj technologie, które wyróżniamy wśród wycieraczek.

Wycieraczki samochodowe szkieletowe

Wycieraczki szkieletowe to tradycyjne metalowe wycieraczki, w których guma wycieraczki jest dociskana do szyby za pomocą przegubowej konstrukcji. Technologia stosowana w starszych modelach samochodów.

Wycieraczki samochodowe płaskie 

Wycieraczki płaskie to nowoczesne rozwiązanie, coraz częściej wybierane przez producentów samochodów. Uważane, za najbardziej efektywne ze względu na równomierny docisk do szyby, niski profil oraz nowoczesny wygląd.

Wycieraczki samochodowe hybrydowe 

Wycieraczki hybrydowe to rozwiązanie stosowane przez azjatyckich producentów samochodów jak np. Toyota, Honda, Mazda czy Hyundai. Jest to połączenie szkieletowej konstrukcji pokrytej spojlerem stosowanym w wycieraczkach płaskich.

Wycieraczki samochodowe multiconnection 

Wycieraczki multiconnection to wycieraczki uniwersalne, dedykowane na rynek części zamiennych. Każde opakowanie zawiera kilka adapterów, umożliwiających montaż wycieraczki na różnych modelach aut. Rozwiązanie to umożliwia również Kierowcom posiadającym wycieraczki szkieletowe wymianę na nowoczesne, płaskie rozwiązanie.

Dlaczego wycieraczki samochodowe Valeo

Wycieraczki samochodowe Valeo spełniają rygorystyczne wymagania producentów samochodów dotyczące jakości oraz designu wycieraczek samochodowych. Podczas produkcji wycieraczki są testowane w ekstremalnych warunkach atmosferycznych. Odpowiednio dobrane wycieraczki Valeo są gwarancją skuteczności, trwałości oraz czystej szyby niezależnie od warunków pogodowych.

                                                                  

Produkty

Wyświetl według
Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail