ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca
sprzęgło

Sprzęgło: asortyment części i zestawów sprzęgieł do samochodów

Misją Valeo jest uzyskanie statusu najchętniej wybieranego dostawcy układów przeniesienia napędu. Komponenty układu napędowego Valeo reprezentują najbardziej innowacyjne technologie, opracowane w celu zapewnienia skutecznego i wygodnego przeniesienia momentu obrotowego z silnika do skrzyni biegów przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paliwa.

Wszystkie sprzęgła Valeo produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości, zapewniając optymalną niezawodność i satysfakcję użytkowników.

Dzięki inwestycjom w badania i rozwój, Valeo oferuje technologię ograniczającą wibracje w układzie przeniesienia napędu, co poprawia akustykę i chroni skrzynię biegów przed działaniem szkodliwych drgań skrętnych. Zapewnia to większy komfort prowadzenia pojazdu i płynną zmianę biegów. 

Sprzęgła Valeo są niezawodne i sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy. Klienci Valeo reprezentujący rynek części zamiennych mogą korzystać z wiedzy oraz doświadczenia producenta oryginalnego sprzętu (O.E.).

 

*Katalog online

 

*** ZNAJDŹ CZĘŚCI UKŁADU PRZENIESIENIA NAPĘDU DO SWOJEGO SAMOCHODU ***

Produkty

Wyświetl według