Vehicle type

Line of Business

Idź
Układ przeniesienia napędu

Układ przeniesienia napędu

Misją Valeo jest uzyskanie statusu najchętniej wybieranego dostawcy układów przeniesienia napędu. Komponenty układu napędowego Valeo reprezentują najbardziej innowacyjne technologie, opracowane w celu zapewnienia skutecznego i wygodnego przeniesienia momentu obrotowego z silnika do skrzyni biegów przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia paliwa.

Wszystkie sprzęgła Valeo produkowane są zgodnie z najwyższymi standardami jakości, zapewniając optymalną niezawodność i satysfakcję użytkowników.

Dzięki inwestycjom w badania i rozwój, Valeo oferuje technologię ograniczającą wibracje w układzie przeniesienia napędu, co poprawia akustykę i chroni skrzynię biegów przed działaniem szkodliwych drgań skrętnych. Zapewnia to większy komfort prowadzenia pojazdu i płynną zmianę biegów. 

Sprzęgła Valeo są niezawodne i sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających warunkach pracy. Klienci Valeo reprezentujący rynek części zamiennych mogą korzystać z wiedzy oraz doświadczenia producenta oryginalnego sprzętu (O.E.).

 

*Katalog online

Produkty

Wyświetl według
Pozwól nam sobie pomóc

Jesteś