ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca
Układy elektryczne - Pojazd ciężarowy

Układy elektryczne - Pojazd ciężarowy

Dzięki doświadczeniu w zakresie Oryginalnego Sprzętu i ponad 30 latom w regeneracji, Valeo oferuje na rynku wtórnym jedną z najlepszych ofert w zakresie rozruszników i alternatorów: ponad 100 000 jednostek rozruszników i alternatorów na dzień na całym świecie, dzięki czemu jest uznawany za kluczowy gracz na globalnym rynku i lider w Europie. Jeden na trzy pojazdy jest wyposażony w maszynę Valeo jako oryginalne wyposażenie. Podwójny asortyment Valeo, New for New i Standard Exchange, zawiera najnowsze innowacje z urządzeń o wysokiej wydajności, O.E. Wysokiej jakości części zamienne do systemów Stop-Start i zaopatrzenie wszystkich głównych producentów samochodów, lekkich pojazdów użytkowych i pojazdów ciężarowych o dużej ładowności od segmentu pojazdów luksusowych do luksusowych.

 

Oferta Aftermarket firmy Valeo obejmuje nowe i regenerowane produkty oraz szereg innowacyjnych usług, takich jak system identyfikacji rdzeniowej i kolekcja rdzeni. Połączona oferta produktów "nowego na nowy" i regenerowanego lub "standardowej" pozwala Valeo odpowiedzieć na wszystkie potrzeby rynku wtórnego. Asortyment produktów "New for New" składa się z wielu numerów części dla profesjonalnych pojazdów (lekkie narzędzia, ciężarówki, autobusy, pojazdy rolnicze, ciągniki, wózki widłowe ...). To w 100% O.E. jakość, aby zadowolić warsztaty i kierowców, którzy chcą O.E. tylko. Valeo realizuje swoją inicjatywę "time-to-market", aby zaproponować część zamienną jednocześnie z wydaniem nowego modelu pojazdu.

Zakres "Standard Exchange" zapewnia ekonomiczne rozwiązanie niezależnie od pojazdu do naprawy.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu, silnej wiedzy w zakresie technik renowacji i wewnętrznej wiedzy w zakresie produkcji systemów elektrycznych jako oryginalnego wyposażenia, Valeo zapewnia wysoką jakość regeneracji, w całkowitej wartości O.E. standardy w całym procesie. Korzystając z tego samego procesu inspekcji, czyszczenia i testowania elektrycznego / elektronicznego, Valeo jest w stanie odnowić swoje konkurencyjne technologie.

Rdzenie stanowią sedno tego procesu. Po zebraniu, rozruszniki i alternatory są wysyłane do konkretnych jednostek produkcyjnych, ponieważ wymagają różnych metod produkcyjnych. Wszystkie produkty Valeo są w 100% wolne od azbestu.

W celu zwiększenia skuteczności zbierania starych maszyn (rozruszników, alternatorów, a także sprężarek), Valeo opracował system eCORPS: połączenie terminalu mobilnego i oprogramowania umożliwiającego niezawodne rozpoznawanie i przesyłanie danych w czasie rzeczywistym dla kredyt za dopłatą w ciągu 48 godzin.

"Back in The Box" to skuteczny sposób na zwracanie rdzeni, ich ochronę i aktywny udział w identyfikacji rdzenia. Jest to gwarancja szybkiego zwrotu pieniędzy, dzięki czemu unika się amortyzacji i błędnej identyfikacji.

Produkty

Wyświetl według
Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail