ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Program Tech’Care Valeo i kolejne trzy ważne powody, aby odwiedzić nas podczas targów Automechanika Frankfurt 2018

Program Tech’Care Valeo i kolejne trzy ważne powody, aby odwiedzić nas podczas targów Automechanika Frankfurt 2018
Tech’Care Valeo jest czymś więcej niż usługą wsparcia technicznego; jest to program dedykowany, zawierający pełne profesjonalne szkolenie i wsparcie warsztatów oraz ich klientów. Valeo chce się dzielić swoją wiedzą z Wami, wykorzystującymi fachową wiedzę w praktyce. Więcej informacji znaleźć można poniżej oraz na naszym stoisku podczas targów Automechanika Frankfurt, 11-15 września 2018 r.!

 

Valeo Tech’Care – profesjonalny program szkoleniowy i wsparcia technicznego 

 

W ramach swojego zobowiązania wobec klientów, którym Valeo zapewnia pełen profesjonalizm działania, firma wprowadziła Tech’Care, najlepszy w branży program szkoleniowy i wsparcia technicznego.

Tech’Care jest sposobem Valeo na przekazanie dalej zaawansowanej wiedzy technicznej, zgromadzonej przez długie lata zdobywania przez firmę doświadczenia w branży motoryzacyjnej, co potwierdza nasze zaangażowanie w filozofię „We Care 4 You”. W skład programu wchodzi szkolenie techniczne, promocja i wsparcie, a także wiele narzędzi warsztatowych.

 

Szkolenie techniczne Tech’Care odbywa się za pośrednictwem webinariów, modułów e-learningowych oraz warsztatów organizowanych na miejscu przez naszych trenerów technicznych, mających długoletnie doświadczenie w zakresie rynku części zamiennych. Poznaj różne grupy produktów i zdobądź większe kompetencje w zakresie rynku części zamiennych. Inspiruj swoich klientów i wykorzystuj przekonujące argumenty handlowe. Możesz również zaproponować swoim klientom nasze szkolenie w takich dziedzinach jak poszerzanie wiedzy technologicznej, skracanie czasu montażu i unikanie zgłoszeń gwarancyjnych.

 

Zobacz, jak działa Tech’Care podczas targów Automechanika Frankfurt, 11-15 września 2018 r.! 

 

Valeo Service Autmechanika

 

Kolejne trzy ważne powody, by odwiedzić nas podczas targów Automechanika Frankfurt 2018

 

Odwiedzając nasze stoisko podczas targów Automechanika Frankfurt 2018, nie tylko dowiesz się wszystkiego na temat Tech’Care, zapoznając się przy okazji z najnowszym webinarium, jakie trafi na strony Valeo Service, ale będziesz miał także szansę poznania trzech rewolucyjnych odkryć Valeo, które w znaczący sposób wpłyną na branżę motoryzacyjną i codzienne funkcjonowanie warsztatów w następujących dziedzinach: samochody bezzałogowe, cyfrowa mobilność oraz energia elektryczna

 

Dowiesz się także, czym jest nowy moduł Valeo Tech @ssist, umożliwiający warsztatom uzyskanie dostępu do informacji technicznych. Odwiedź nas podczas targów Automechanika Frankfurt 2018, aby uzyskać więcej informacji! 

 

Znajdziesz nas w boksie Valeo na stoisku D91, Hall 3.0, natomiast ruchoma przyczepa Valeo On Tour będzie ustawiona na Agorze, AG0-G10.

 

 

Do zobaczenia podczas targów Automechanika!

 

Valeo Service Autmechanika