ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Potrzebujesz sprzęgła do azjatyckiej marki samochodu? Oferta Valeo właśnie się powiększyła.

Poszerzenie oferty azjatyckich układów przenoszenia napędu
Czy wiesz, że 1 na 3 samochody w Europie ma fabrycznie zamontowane sprzęgło Valeo? Dzięki partnerstwu z Pyeong-Hwa Clutch Industry w Korei, które przyniosło wiele sukcesów, Valeo Pyeong Hwa (VPH) stał się wiodącym dostawcą podzespołów sprzęgła do azjatyckich marek samochodów. Jednak nie spoczywamy na laurach i jeszcze bardziej poszerzamy ofertę części zamiennych Valeo. Zobacz, co dodaliśmy ostatnio!

 

Rozwiązania do sprzęgieł samochodów azjatyckich marek na rynku wtórnym

     

Od niemal stu lat Valeo dostarcza wysokiej jakości części do sprzęgieł dla branży motoryzacyjnej. Oferta sprzęgieł Valeo obejmuje obecnie 90% europejskiego rynku samochodowego, a w roku 1988 Valeo założyło spółkę joint venture z Pyeong-Hwa Clutch Industry Co. Korea – wiodącym producentem podzespołów do sprzęgieł azjatyckich marek – Valeo Pyeong Hwa (VPH).

 

Od roku 1988 Valeo Pyeong Hwa wprowadziło na rynek aftermarket ponad 900 podzespołów sprzęgła o jakości OE, przeznaczonych głównie do samochodów azjatyckich. Tylko w tym roku Valeo Pyeong Hwa rozpoczęło sprzedaż 65 nowych części, które uzupełniły ofertę dla marek z Azji. Są to:

  • 17 nowych kół dwumasowych (DMF) oraz Valeo FullPACK™ DMF, w tym DMF OE do modeli Hyundai i40 1.7 CRDi, Sonata 2.0 oraz Kia Sorento 2.4
  • 21 zestawów sprzęgła, obejmujących sprzęgła OE do samochodów Hyundai i20, i40, Elantra 2.0 i Honda Civic 1.5i
  • 27 części hydraulicznych, w tym pompy sprzęgła (CMC) do modeli Hyundai Getz 1.4 i Hyundai Sonata 2.0 (po 2011)

Tych 65 nowych numerów części to tylko uzupełnienie obecnej oferty części Valeo do marek z Azji, obejmującej ponad 350 zastosowań. Wszystkie wytwarzane są zgodnie z wymogami norm jakości dla oryginalnych części (OE).

 

Jeśli więc szukasz części zamiennych do sprzęgieł azjatyckich marek samochodów, postaw na lidera w branży. Valeo: specjalista w zakresie układów przenoszenia napędu.

Wybór zgodny z filozofią ZEN!

 

Tech Doc Logo