ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Czy Twoi klienci są przygotowani na deszcz? To dobry moment, żeby porozmawiać z nimi o wycieraczkach.

Oferta wycieraczek Valeo
Czy wiesz, że słaba widzialność odpowiada za sporą liczbę wypadków samochodowych?* A ponieważ niemal cały widok na drogę mamy przez przednią szybę, jakość systemów wycieraczek jest kluczowa dla bezpieczeństwa Twoich klientów w czasie jazdy. Ponieważ przed nami miesiące obfitujące w opady atmosferyczne, jest to najlepszy moment, aby zachęcić klientów do wymiany wycieraczek i zapoznania ich z ostatnimi innowacjami w tej dziedzinie. Dowiedz się więcej!

 

Wycieraczki Valeo do każdego samochodu?

Valeo jest światowym liderem systemów wycieraczek, dostarczającym pióra i silniczki wycieraczek zarówno na rynek wyposażenia oryginalnego OE, jak i na rynek wtórny.

Kompletna oferta wycieraczek przednich i tylnych, obejmująca kilka linii, takich jak Valeo HydroConnect™, Valeo Silencio™, SWF™ oraz Valeo First sprawia, że wycieraczki Valeo są równie stylowe, co skuteczne.

Niezależnie od typu samochodu klienta, Valeo ma odpowiednie wycieraczki. Zbliżająca się zima to idealny moment, aby porozmawiać z klientami na temat wycieraczek w ich autach. To także odpowiedni moment, żeby zaopatrzyć warsztat w odpowiednią ich ilość!

 

 

Wycieraczki, które pomogą zahamować? Tak! Aquablade!

 

Valeo od zawsze był pionierem konstrukcji wycieraczek. Starając się dbać o aerodynamikę, cichą pracę i dostosowanie wycieraczek do konstrukcji każdego z modeli samochodów, Valeo współpracuje ściśle z ich producentami, opracowując technologie przyszłości.

 

Jednym z najnowszych osiągnięć jest AquabladeTM, zdobywca nagrody 2018 PACE w dziedzinie innowacji.

 

Co wyróżnia AquaBladeTM?

 

W tradycyjnych systemach wycieraczek płyn wytryskuje z dysz znajdujących się poniżej szyby. Takie rozwiązanie ma swoje wady, takie jak nierówne rozprowadzanie płynu, skuteczność uzależniona od prędkości jazdy oraz spore straty płynu do wycieraczek. Najważniejszy jednak jest fakt, że rozpryskiwany płyn zamazuje kierowcy obraz drogi.Valeo AquaBladeTM jednym ruchem usuwa wszystkie te wady.

 

Płyn nie rozpryskuje się na szybie, ale jest rozprowadzany na całej długości pióra wycieraczki. Powierzchnia szyby w zasięgu wycieraczek czyszczona jest równomiernie, niezależnie od prędkości jazdy i siły wiatru. Odpowiednia ilość płynu trafia dokładnie tam, gdzie jest potrzebna, dzięki czemu jego zużycie spada o połowę, zmniejsza się także masa zbiornika na płyn. Co jednak najważniejsze, czyszczenie szyb nie powoduje pogorszenia widzialności.

 

Produkt Aquablade okazał się tak skuteczny, że jak pokazały niedawne badania, skraca on o 4 metry drogę hamowania dla samochodów poruszających się z prędkością 50km/h,** co oznacza większe bezpieczeństwo na drodze dla wszystkich.

 

Aquablade

 

Jako specjalista w dziedzinie wycieraczek, Valeo wprowadza na rynek najnowsze technologie OE pod postacią Valeo Silencio™ AquaBlade™ ®.

 

Zaufaj Valeo w kwestii wycieraczek!

 

* Źródło: http://www.who.int/violence_injury_prevention/publications/road_traffic/world_report/visibility_en.pdf

** Źródło: Badanie Fraunhofer Institute IOSB na podstawie ponad 5500 testów przeprowadzonych w rzeczywistych warunkach jazdy.