ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Jak zdezynfekować swój samochód?

Pomyśl o „Oczyszczaniu powietrza”, aby chronić siebie i swoich bliskich.

PROGRAM JAKOŚCI POWIETRZA VALEO

Pomyśl o „Oczyszczaniu powietrza”, aby chronić siebie i swoich bliskich

Otaczają nas zanieczyszczenia, bakterie, zarazki i wirusy. Z łatwością mogą się one dostać do Twojego pojazdu poprzez systemu wentylacyjny lub ze źródeł zewnętrznych, takich jak buty lub odzież. 
Wraz ze swoim programem „Jakość powietrza” firma Valeo oferuje całkowite odkażanie 100% powietrza Twojego pojazdu.  

VALEO CLIMSPRAY™

clim Spray

DEZYNFEKUJ WNĘTRZE SWOJEGO POJAZDU!

Valeo ClimSpray™ to wydajne rozwiązanie pozwalające na dezynfekcję i oczyszczanie wnętrza pojazdu z wirusów, bakterii i grzybów. 

Certyfikowany i zatwierdzony przez niezależne laboratorium , Valeo ClimSpray ™ jest zgodny ze standardami wirusobójczymi, bakteriobójczymi i grzybobójczymi takimi jak: EN 14476 + A2 (wykazujący skuteczność przeciwko koronawirusowi) i EN1040, EN1275, EN1650, EN1276, EN13697.

Valeo ClimSpray ™ oczyszcza wnętrze samochodu w dwóch etapach. Zaczyna od atakowania źródeł zakaźnych mikroorganizmów tak, by zatrzymać ich namnażanie następnie uwalnia przyjemny zapach wewnątrz pojazdu. 

Prosty i szybki

  • Potrzebujesz tylko 15 minut, żeby zdezynfekować swój samochód
  • Nie potrzeba żadnych narzędzi - Automatyczne działanie natryskowe
  • Prosty - każdy może go używać 
  • Valeo ClimSpray ™ jest bezpieczny i nieszkodliwy dla plastiku i gumy.

 

VALEO CLIMPUR™

ClimPur

OCZYŚĆ SWÓJ SYSTEM KLIMATYZACJI!

Czy wiedziałeś, że system klimatyzacji Twojego pojazdu zapewnia idealne warunki do rozwoju dla wielu zarazków, zanieczyszczeń i wirusów ?

Te mikroorganizmy mogą dostać się do kabiny przez kratki wentylacyjne, czego każdy chciałby uniknąć w obecnym kontekście pandemii COVID-19. Dlatego ważne jest, aby zapewnić nie tylko dezynfekcję wnętrza pojazdu, ale także odkażanie układu klimatyzacji. 


Valeo ClimPur™ to skuteczne rozwiązanie pozwalające czyścić i chronić system klimatyzacji i wentylacji pojazdu.

 

 

CZYŚCI, DEZYNFEKUJE I CHRONI

ClimPur ™ jest zgodny ze standardami bakteriobójczymi i grzybobójczymi takimi jak: EN1040, EN1275, EN1650, EN1276, EN13697.


Valeo ClimPur ™ ma potrójny efekt: czyści, dezynfekuje i chroni. Oprócz tych korzyści ochronnych jest całkowicie nieszkodliwy dla systemów klimatyzacyjnych, chroni parownik przed korozją, eliminuje nieprzyjemne zapachy i pozostawia przyjemny cytrynowy zapach.

Valeo ClimPur ™ jest bardzo łatwy i szybki w użyciu:

 

  • Oczyszczenie systemu wentylacji Twojego samochodu zajmie Ci tylko 15 minut
  • Łagodne, oczyszczające i długotrwałe działanie
  • Przyjemny zapach (zapach cytryny)
  • Nie potrzebujesz żadnych narzędzi - instalacja przeprowadzana w warsztacie


Unikalna formuła Valeo ClimPur ™ oparta na bardzo drobnych kropelkach maksymalizuje dystrybucję produktu i wydajność oraz gwarantuje idealny przepływ w pętli klimatyzacyjnej. 
Valeo ClimPur ™ jest bezpieczny dla mechaników.  Jest niepalny, co jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa w warsztatach.


 

 

 

FILTRY KABINOWE VALEO

CHRONIĄ PRZED ZANIECZYSZCZONYM POWIETRZEM Z ZEWNĄTRZ!

Czy wiedziałeś, że zanieczyszczenie powietrza może pogarszać problemy z oddychaniem, czyniąc układ oddechowy niektórych ludzi bardziej podatnym na wiele chorób, takich jak na przykład COVID-19?


Wyposażając swój pojazd w technologię filtrów kabinowych Valeo, możesz zmniejszyć ryzyko infekcji, tworząc silną osłonę przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, pyłkami i alergenami.


Oferta filtrów kabinowych Valeo obejmuje różne serie produktów dostosowanych do problemów oraz zróżnicowanych potrzeb każdego kierowcy lub pasażera w pojeździe.

 

GAMA FILTRÓW KABINOWYCH VALEO

Valeo Essential

Valeo Cabin Air Filter Essential

Seria Valeo Essential zapewnia ochronę pierwszego poziomu dzięki filtrowi cząstek stałych, który chroni pasażerów przed kurzem, zanieczyszczeniami i cząsteczkami.

Łatwy w instalacji i wodoodporny, zapewnia ochronę do 99,99% cząstek zanieczyszczających do 2,5 µm.

Valeo Protect

Valeo Cabin Air Filter Protect range

Seria Valeo Protect na bazie węgla aktywnego zatrzymuje również szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy.

Valeo poleca tę serię do stosowania na wszystkich obszarach o dużym natężeniu ruchu, by filtrować aż do 99,99%  szkodliwych gazów.

Valeo Protect Max

Valeo Cabin Air Filter Protect Maxi range

Seria Valeo Protect Max ze wzmocnioną ochroną jest dedykowana osobom o skłonnościach alergicznych na pyłki.

Laboratoria RNSA wykazały, że jest skuteczna w 92% przeciwko alergenom europejskim. Filtr ten składa się z filtra z węglem aktywnym, który prezentuje wszystkie zalety związane z polifenolową powłoką. Polifenole są naturalnymi związkami szeroko występującymi w roślinach i znanymi z ich korzystnego wpływu na zdrowie.

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail