ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Oczyszczacz powietrza w kabinie

Niejednokrotnie nie można zagwarantować efektywnych właściwości bakteriobójczych odświeżaczy kabinowych. Nieprzyjemne wonie są często maskowane mocnymi zapachami, mogącymi powodować problemy ze swobodnym oddychaniem. Co więcej, po zakończonym procesie oczyszczania nieprzyjemne zapachy szybko powracają, a namnażanie się bakterii trwa w najlepsze…

 

Podwójne działanie odświeżacza kabinowego Valeo ClimSpray™ polega na zlikwidowaniu źródła namnażania się bakterii, a następnie nadaniu wnętrzu pojazdu przyjemnego zapachu. Wysokiej jakości zapach pochodzi z szanowanej wytwórni perfum w Europie, dostarczającej wielu dobrze znanych marek perfumiarskich.

 

Preparat ClimSpray™ spełnia wymogi norm bakteriobójczych i grzybobójczych: EN1040, EN1275, EN1650, EN1276 oraz EN13697.

 

Szybki, skuteczny i praktyczny - automatyczne działanie, które w zaledwie 15 minut oczyszcza Państwa kabinę. Żadne narzędzia nie są potrzebne. Każdy potrafi się nim posługiwać.

 

Preparatu ClimSpray™ można używać co roku, jako trzeci etap całościowej procedury oczyszczania powietrza w ramach pakietu Air Quality (po wymianie filtra ClimFiter™ oraz zastosowaniu ClimPur™), lub częściej, w zależności od przeznaczenia samochodu oraz indywidualnych potrzeb.

 

ClimSpray™ nie prowadzi do uszkodzeń wnętrza pojazdu ciężarowego – współgra on z wewnętrzną powłoką Państwa kabiny (plastikiem, gumą, itp.). Preparaty, które mogą potencjalnie doprowadzić do uszkodzeń, zostawiają plamy oraz odbarwienia na wspomnianych powierzchniach.

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail