ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Valeo Safe Side - system monitorowania martwego pola

Firma Valeo wprowadza na rynek nowy produkt przeznaczony do samochodów, które fabrycznie nie zostały wyposażone w system monitorowania martwego pola w lusterkach. Teraz dzięki nowemu zestawowi Valeo Safe Side, można łatwo i profesjonalnie doposażyć każde auto w system zwiększający bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Jak działa Valeo Safe Side? 

System monitorowania martwego pola Valeo Safe Side (nr referencji 632300) umożliwia bezpieczną i bardziej wygodną jazdę każdego dnia. Dzięki bezinwazyjnym czujnikom RADAR, system wykrywa pojazdy w martwym polu i ostrzega kierowcę za pomocą sygnałów wizualnych i dźwiękowych.

Zrzut ekranu 2019-12-7 o 17.21.29.png

Kiedy kierowca jest wyprzedzany przez inny pojazd, system ostrzega go żółtym światłem.Jeśli kierowca używa kierunkowskazu, a inny pojazd znajduje się w martwym polu, system ostrzega go czerwonym światłem i sygnałem dźwiękowym.Tryb nocny włącza się, gdy włączone są tylne światła lub reflektory, zapewniając bardziej komfortowe ostrzeganie w ciemnościach.

Czy kiedykolwiek miałeś kolizję? Wahasz się przy zmianie pasa? A może trudno Ci ocenić odległość reflektorów w lusterkach w nocy? Zainstaluj Valeo Safe Side i zrelaksuj się, a system pomoże Ci bezpieczniej i wygodniej prowadzić. 

Co znajduje się w pudełku i jak wygląda montaż?

Zestaw Valeo Safe Side składa się z następujących elementów: 

  • Dwa czujniki radarowe 79 GHz

2-x-79GHz-RADAR-sensors.png

Instaluje się je w nieinwazyjny sposób. Charakteryzują się zasięgiem wykrywania do 5 metrów i działają w temperaturze od -40c do + 85c.

  • Dwa wyświetlacze wewnętrzne

2-x-interior-displays_0.png

Są to wyświetlacze, które instaluje się wewnątrz auta. Istnieje dowolność wyboru miejsca ich instalacji. Dzięki dyskretnemu designowi będą pasować do wnętrza każdego auta. 

  • Jednostka centralna ECU

1-x-ECU.png

Ponadto w zestawie znajdują się wszystkie niezbędne przewody i akcesoria do montażu oraz kalibracji. 

Zaproponuj klientom swojego warsztatu atrakcyjny produkt!

Zaleca się, aby montaż zestawu Valeo Safe Side został wykonany przez profesjonalistę, co oznacza, że dla warsztatów niezależnych jest to doskonała okazja na poszerzenie swojej oferty.Dzięki Valeo Safe Side mogą oni zaoferować swoim klientom dodatkową usługę w postaci montażu atrakcyjnego i nowoczesnego systemu znanego głównie z nowych i droższych samochodów.

Nr referencji 632300