Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Valeo rozszerza ofertę klocków hamulcowych do pojazdów ciężarowych

Valeo, specjalista w zakresie układów hamulcowych, rozszerza swoją ofertę klocków hamulcowych OptiPACK™ oraz PremiumPACK™. Są to produkty opracowane z myślą o potrzebach klientów użytkujących pojazdy ciężarowe, a jednocześnie maksymalnie ułatwiające pracę mechaników, którzy takich klientów obsługują.

14 nowych referencji klocków hamulcowych Valeo OptiPACK™ przystosowanych jest do trudnej eksploatacji w pojazdach ciężarowych.

Valeo OptiPACK™

W pudełkach klocków Valeo OptiPACK™ znajdują się odpowiednie akcesoria - od wskaźników zużycia do elementów montażowych klocka (w zależności od wersji). W ten sposób Valeo gwarantuje profesjonalną wymianę i odczuwalną oszczędność przeznaczonego na nią czasu. Z tego powodu klienci europejscy wskazali, że Valeo OptiPACK™ ma "najlepszy stosunek ceny do jakości" (w badaniu grupy MV2, w kwietniu 2018).

2018.08.09 -02-Valeo rozszerza ofertę klocków hamulcowych do pojazdów ciężarowych.JPG

Valeo PremiumPACK™

Z kolei Valeo PremiumPACK™ to klocki hamulcowe klasy premium do pojazdów ciężarowych. Do ich produkcji używane są najlepsze materiały cierne stosowane przez Valeo oraz technologia  NRS™, która zapewnia wydłużony okres eksploatacji takiego klocka dzięki minimalizowaniu ryzyka jego rozwarstwienia. Stosowanie Valeo PremiumPACK™ daje:

2018.08.09 -01-Valeo rozszerza ofertę klocków hamulcowych do pojazdów ciężarowych.png

  • wyższy komfort użytkowania - bezgłośne podczas pracy,

  • zwiększoną wydajność - największa siła hamowania Valeo,

  • pewność wieloletniej eksploatacji - najbardziej wytrzymałe klocki hamulcowe Valeo.

Co więcej, Valeo dostarcza swoje klocki hamulcowe w pudełkach zbudowanych z pięciu warstw kartonu, aby zapewnić im bezpieczny transport. Niewątpliwe korzyści to doskonałe warunki przechowywania klocków, co zapobiega ich ewentualnym uszkodzeniom, a przede wszystkim komfort pracy magazynierów i mechaników samochodowych. 

Szczegółowe informacje na temat produktów Valeo można znaleźć w bibliotece katalogów oraz w aplikacji MyValeoParts, dostępnej dla urządzeń z iOS i Androidem.

Jakość Valeo

• Brak kompromisów w kwestii jakości: przez ponad 90 lat swojej działalności jako dostawca produktów motoryzacyjnych premium, Valeo zgromadziło wiedzę praktyczną odnośnie utrzymania jakości.

• Metoda jakości 360°: wybierając układ hamowania Valeo, wybierasz kompleksowe rozwiązanie hamulcowe premium, na którym możesz polegać

• Dzięki swojej mocnej obecności na rynku, gama produktów hamulcowych Valeo gwarantuje jakość premium za przystępną cenę