Wybierz profil:
Serwisant
 • Dystrybutor
 • Kierowca

Valeo na ProfiAuto Show w Katowicach

Czerwcowe targi ProfiAuto Show będą okazją do zaprezentowania kompletnej oferty produktów Valeo w mobilnym centrum wystawienniczym - Valeo On Tour, które zawsze wzbudza bardzo duże zainteresowanie. Dzięki bogatej ekspozycji będziemy mieli możliwość przedstawienia i przybliżenia różnorodności naszych produktów w innowacyjny sposób.

W czasie ProfiAuto Show będzie można zobaczyć nie tylko nowości, ale także kluczowe produkty i usługi Valeo Service.

SPRZĘGŁA VALEO

 • FullPACK - zestaw koła dwumasowego ze sprzęgłem i łożyskiem, mechanicznym lub hydraulicznym. Wszystko w jednym pudełku, bez ryzyka błędu w doborze niewłaściwej referencji – dla sprawnej wymiany i bezproblemowej eksploatacji. Jeśli szukasz rozwiązania oryginalnego, wypróbuj Valeo FullPACK DMF.

2018.06.19 - Valeo na ProfiAuto Show w Katowicach_czujniki parkowania_fullPack.png

 • K4P™ - to prawdziwa odpowiedź na potrzeby kierowców i profesjonalistów. Sztywne koło zamachowe w tym zestawie gwarantuje komfortową eksploatację pojazdów nawet w najcięższych warunkach. Dzięki Valeo K4P™ możesz przekonwertować sprzęgło dwumasowe na jednomasowe bez jakiegokolwiek ryzyka, z korzyścią dla Ciebie i Twojego samochodu.

VS - Transmission Systems Clutch 4P Kit kit 4P_11_01_25 (2).png

 GAMY WYCIERACZEK VALEO

 • Nowa wersja Valeo Silencio™ - kluczową różnicą w nowej gamie wycieraczek SilencioTM jest zastosowanie we wszystkich piórach nowego rodzaju gumy VisioRubber™. Innowacyjna metoda mikro precyzyjnego cięcia materiału na pióra gwarantuje wydłużoną żywotność wycieraczki. Specjalna mieszanka kauczukowa została wzbogacona cząsteczkami grafitu, które znacznie podnoszą jakość oczyszczania szyby już od pierwszego ruchu ramion wycieraczek. Wyraźna poprawa jakości została potwierdzona w niezależnych testach przeprowadzonych przez TÜV Rheinland.

2018.06.13 -01- Zawsze czyste szyby – z nowymi wycieraczkami Valeo Silencio.jpg

Valeo Silencio_logotypy.png

 • Nowa wersja First Multiconnection™ - to odświeżona wersja płaskich wycieraczek z segmentu ekonomicznego. First MulticonnectionTM to teraz 12 referencji, pokrywających ponad 90% europejskiego parku samochodowego. Nowa gama zawiera dodatkowe pióro o długości 750mm oraz innowacyjne rozwiązanie multiconnection, co sprawia, że dobór i montaż wycieraczki jest teraz jeszcze łatwiejszy.

first3.png

CZUJNIKI PARKOWANIA

 • Nowa generacja czujników parkowania Valeo – nowe zestawy Beep&Park oraz Park&Vision to lepsze parametry techniczne oraz jeszcze wyższa jakość produktu. Pięć uniwersalnych zestawów pokrywa aplikacje wszystkich producentów samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych. Zestawy asystentów Valeo można zakupić w wersji podstawowej, wyposażonej w same czujniki lub w wersjach z wyświetlaczem LCD oraz kamerą cofania.

2018.06.19 - Valeo na ProfiAuto Show w Katowicach_czujniki parkowania.png

Jak co roku nie zabraknie również praktycznych szkoleń technicznych prowadzonych przez trenerów Valeo TechCare z wykorzystaniem specjalnie przygotowanego samochodu demonstracyjnego.

Zakres szkoleń technicznych na stoisku Valeo Service:

 • Nowość – koło dwumasowe Vblade – najnowsze rozwiązania w tłumieniu drgań skrętnych silnika

 • Koło sztywne, elastyczne i dwumasowe - budowa i zasada działania

 • Rodzaje kół dwumasowych

 • Dobre i złe praktyki podczas obsługi i naprawy koła dwumasowego (studium przypadku)

 • Dobre i złe praktyki podczas eksploatacji koła dwumasowego (studium przypadku)

 • Zestaw konwersyjny koła dwumasowego K4P - warunki zastąpienia koła dwumasowego zestawem ze sztywnym kołem zamachowym

 • Dobre i złe praktyki podczas montażu i eksploatacji zestawu konwersyjnego K4P

Mobilne centrum wystawiennicze Valeo On Tour rozstawione będzie na świeżym powietrzu tuż obok hali ProfiAuto Show (stoisko M1). Do zobaczenia w dniach 23-24 czerwca.