country-iconicon-candidatesvg_icons_Valeoicon-closesvg_icons_Valeoicon-curve-arrowicon-distributoricon-documenticon-drivericon-filters-searchicon-gridicon-journalisticon-listsvg_icons_Valeosvg_icons_Valeosvg_icons_Valeoicon-othersvg_icons_Valeosvg_icons_Valeoicon-refreshicon-social-facebookicon-social-googleplusicon-social-instagramicon-social-linkedinicon-social-twittericon-social-youtubesvg_icons_Valeoicon-workshop

Valeo – Dostawcą Roku w kategorii “Marketing” GroupAuto International

Podczas październikowego spotkania dostawców GroupAuto International na Malcie, nagrodę w kategorii „Marketing” z rąk Hansa Eisnera, prezesa zarządu i CEO GroupAuto International odebrał Eric Schuler, prezes zarządu Valeo Service.

Valeo po raz kolejny pokazało swoją umiejętność współpracy z partnerem aftermarketowym, wspierając jego działania rynkowe zarówno w segmencie samochodów osobowych, jak i pojazdów ciężarowych. Nagroda GroupAuto International to wyraz podziękowania za współpracę i synergię działań marketingowych między parterami współpracującymi od wielu lat. Valeo zostało wyróżnione za wsparcie marketingowe programu lojalnościowego GAU o nazwie LP14. Dodatkowo, dużym uznaniem GAU cieszy się koncepcja Valeo Service „We Care 4 You”, która opiera się na bliskiej współpracy z klientami w celu dostarczenia im optymalnych rozwiązań ułatwiających obsługę i naprawę pojazdów.

Pozwól nam sobie pomóc

Jesteś