ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Szukasz rozwiązań dla rynku części zamiennych? Valeo Service jest globalną odpowiedzią

Dzięki obecności w ponad 150 krajach, Valeo Service jest międzynarodowym liderem w zakresie rozwiązań dla rynku części zamiennych. Nacisk na badania i rozwój prowadzone w 58 ośrodkach badawczych i rozwojowych na świecie plasuje Valeo na czele innowacji technologicznych w branży motoryzacyjnej.

Jak zdobyliśmy naszą pozycję? 

 

Valeo jest firmą założoną we Francji w roku 1923 i w ciągu stu lat marka Valeo stała się wiodącym na świecie dostawcą oryginalnych komponentów (OE) i części zamiennych dla rynku wtórnego, a także strategicznym partnerem branży motoryzacyjnej.

Pozycja Valeo jako lidera rynku opiera się na naszym stałym dążeniu, by dostarczać branży najlepsze dostępne rozwiązania OE i rynku części zamiennych. 

 

Liczby mówią same za siebie! 

 

Oczywiście, czym innym jest posiadanie ideałów, a czym innym pozostawanie im wiernym. W Valeo nieustannie dbamy o oba aspekty, a liczby mówią same za siebie. 

Nasze starania o innowacyjność widać w ogromnym zaangażowaniu w badania i rozwój. Prowadzimy obecnie 38 centrów rozwojowych i 20 ośrodków badawczych na całym świecie, a 11,1% przychodów ze sprzedaży przeznaczanych jest na dalsze badania i rozwój. Nasze innowacje są tak ważne, że w ciągu ostatnich pięciu lat zdobyliśmy osiem nagród PACE za innowacyjność, zarejestrowaliśmy 1840 nowych patentów, a aż 50% oferowanych przez nas produktów jeszcze trzy lata temu nie istniało

Logistycznie jesteśmy obecni w 150 krajach, posiadamy 32 magazyny dystrybucyjne na całym świecie i 15 platform dystrybucji. Naszym celem jest zaspokajanie wszystkich potrzeb rynku części zamiennych dzięki ofercie obejmującej 320 kategorii produktów i ponad 45 000 aktywnych numerów części. Wierzymy przy tym w możliwości ludzi – pracuje z nami 1 510 osób

No i na koniec nasza ulubiona liczba – jesteśmy numerem 1 na świecie w dziedzinie układów wycieraczek, układów elektrycznych oraz wspomagania kierowcy.  

Dlatego, niezależnie od miejsca na świecie, gdzie się znajdujesz i wymagań, możesz zaufać Valeo Service w kwestii rynku części zamiennych!