ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Świetlana przyszłość: w jaki sposób Valeo Service tworzy na nowo światła samochodowe

Systemy świateł Valeo
Valeo jest dostawcą oryginalnych komponentów (OE) i części zamiennych do systemów świateł samochodowych, od kilku dekad dostarczającym reflektory, światła tylne i inne światła używane w motoryzacji. Ale czy wiedziałeś, że Valeo jest także jednym z największych innowatorów systemów oświetlenia? W dalszej części artykułu dowiesz się, jak Valeo zmienia oblicze oświetlenia samochodowego… Zaufaj specjaliście w dziedzinie świateł

 

Przyszłość świateł dla motoryzacji zaczyna się tutaj

     

Światła samochodowe tworzące na jezdni przejścia dla pieszych lub ostrzegające kierowców o zbliżających się przeszkodach, zakrętach i zmianie dozwolonej prędkości... Dzięki Valeo, światła samochodowe wkrótce posłużą nie tylko do oświetlania drogi.

 

24 ośrodki rozwojowo-badawcze i 31 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na całym świecie sprawia, że Valeo rozdaje karty w zakresie innowacji w oświetleniu samochodowym. Staramy się nieustannie dostarczać najlepsze rozwiązania w dziedzinie oświetlenia.

 

 

Reflektory, które nie oślepiają, stały się faktem 

 

Poza innowacjami, o których wspomniano powyżej, Valeo z dumą informuje o pojawieniu się reflektorów Matrix Beam. Te najnowszej generacji reflektory umożliwiają jazdę na światłach drogowych bez oślepiania kierowców nadjeżdżających z naprzeciwka, zapewniając maksymalną widoczność w każdych warunkach.

 

Jest to rozwiązanie przełomowe, wykorzystujące najnowocześniejsze lampy LED oraz kamerę wbudowaną w system oświetlenia, która wykrywa zbliżające się pojazdy i automatycznie ogranicza ilość światła kierowanego w ich stronę, utrzymując pozostałą część drogi i otoczenia jasno oświetlone.

 

Zobacz, jak działa Matrix Beam:

 

 

 

Odkryj katalog oświetlenia Valeo 2018, dostępny już teraz! 

 

Valeo prezentuje innowacje wykorzystujące fachową wiedzę firmy w branży motoryzacyjnej.

Valeo jest nie tylko innowatorem w dziedzinie oświetlenia, ale także liderem systemów oświetlenia samochodów, dostarczającym na rynek aftermarket całą gamę innowacyjnych produktów i usług, w tym szeroko pojętą fachową pomoc w zakresie reflektorów, świateł tylnych, świateł i żarówek pomocniczych, narzędzi warsztatowych oraz wsparcia technicznego.

 

Aby zapoznać się z kompletną ofertą Valeo w zakresie systemów oświetlenia, wejdź na stronę internetową poświęconą oświetleniu, natomiast aktualny wykaz numerów części znaleźć można w nowym Katalogu oświetlenia 2018. Ponad 1 800 numerów katalogowych pozwoli Ci zawsze znaleźć potrzebną część.

 

Valeo należy do liderów globalnego rynku oświetleniowego i opracowuje produkty oraz rozwiązania dla wszystkich najważniejszych producentów samochodów, gwarantując ścisłe trzymanie się najsurowszych norm OE