Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Nowy katalog wycieraczek Valeo Silencio™ oraz HydroConnect™

Firma Valeo udostępniła nową edycję katalogu wycieraczek Valeo Silencio™ oraz Valeo HydroConnect™ z zastosowaniem do samochodów osobowych i dostawczych.

Marka Valeo Silencio™ jest obecna na rynku wtórnym od 1998 r. Oferuje ponad 300 referencji wycieraczek różnego typu: szkieletowych, hybrydowych, płaskich, w technologii Valeo Aquablade™ oraz wycieraczek dedykowanych do tylnych szyb pojazdów.  Wszystkie wycieraczki Valeo Silencio™  charakteryzują się jakością premium, są wyposażone w oryginalne mocowanie wycieraczki do ramienia (adapter). Są to produkty oryginalne lub o jakości identycznej z produktem oryginalnym. Gama Valeo Silencio™ pokrywa 99% europejskiego parku pojazdów osobowych i dostawczych.

W skład gamy Valeo Silencio™ wchodzą także wycieraczki Valeo Aquablade™ - absolutna innowacja w systemach wycierania. Płyn spryskiwaczy jest dystrybuowany systemem kanalików i jest podawany na szybę bezpośrednio przed wycieraczkę na całej jej długości. 15 referencji Valeo Aquablade™ produkowanych przez Valeo na oryginalne wyposażenie takich pojazdów jak Volvo XC60, V60, S60, Mercedes-Benz klasy GLE, S, SL, Ford Galaxy III i S-Max II jest już dostępnych na rynku wtórnym.

Wycieraczki Valeo HydroConnect™ są obecne na rynku wtórnym od 2016 r. To gama 42 płaskich wycieraczek jakości premium z uniwersalnymi adapterami dedykowana dla rynku wtórnego.

Firma Valeo wyprodukowała w 2020 r. łącznie 130 mln wycieraczek. Rok wcześniej co trzeci samochód produkowany w Europie opuszczał fabrykę wyposażony oryginalnie w system wycierania Valeo. Valeo to specjalista w systemach wycierania któremu można zaufać.https://www.valeoservice.pl/pl/pojazdy-osobowe-i-dostawcze/wycieraczki-samochodowe-valeo/wycieraczki-samochodowe-valeo-silencio