ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

NOWY KATALOG VALEO OŚWIETLENIE I SYGNALIZACJA 2018

Valeo wprowadza na rynek nową edycję katalogu oświetlenia. Wszystkie produkty z kategorii oświetlenia samochodowego Valeo są teraz opisane w jednym, przejrzystym katalogu. Publikacja jest dostępna zarówno w formie papierowej, jak i wirtualnej bibliotece.

Oferta obejmuje lampy główne, oświetlenie dodatkowe, żarówki i sprzęt diagnostyczny:

  • Lampy przednie – reflektory halogenowe i ksenonowe oraz lampy LED. Najwyższą zgodność ze standardami producenta pojazdu gwarantuje fakt, że często Valeo jest nie tylko producentem tych elementów, ale także ich projektantem.
  • Lampy tylne – najwyższej jakości produkty identyczne z montowanymi w nowych samochodach.
  • Halogenowe lampy przeciwmgłowe Valeo Fogstar – 14 referencji ma zastosowanie do 62,8 mln pojazdów poruszających się po drogach Europy.
  • Dodatkowe oświetlenie CIBIE – dalekosiężne lampy Oscar, Oscar Plus i Super Oscar z żarówkami halogenowymi oraz Mini Oscar LED, Oscar LED i Super Oscar LED przeznaczone do pojazdów off-roadowych i ciężarówek. Wersje halogenowe dostępne są w wersjach zasilanych 12V lub 24V, zaś odmiany LED są uniwersalne.
  • Żarówki halogenowe – pełna gama obejmująca linie Essential, Blue Effect, Life x2, +50% Light i Aqua Vision dla reflektorów przednich oraz żarówki sygnalizacyjne.
  • Urządzenie diagnostyczne Valeo Regloscope – przyrząd do ustawiania reflektorów przednich, który umożliwia wykonanie diagnostyki oświetlenia w czasie krótszym niż jedna minuta. Regloscope jest przystosowany do badania reflektorów halogenowych i ksenonowych oraz przednich lamp LED.

Nowy katalog oświetlenia Valeo liczy blisko 500 stron i jest dostępny w wirtualnej bibliotece Valeo, gdzie publikację można przeglądać online lub pobrać w formie pliku PDF. Szczegółowe informacje na temat wszystkich produktów Valeo dostępne są w bibliotece katalogów oraz w aplikacji MyValeoParts, dostępnej dla urządzeń z iOS i Androidem.