ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Nowy system Valeo Tech @ssist

Pełne dane techniczne: Swobodny i szybki dostęp

Pomoc techniczna Valeo

Pomoc techniczna Valeo

Pomoc techniczna Valeo

Jako lider w dostarczaniu innowacyjnych, niezawodnych produktów i rozwiązań dla wszystkich producentów samochodów na całym świecie, koncern Valeo zdaje sobie sprawę z tego, że czasem potrzebujesz niezawodności także w sferze serwisu i pomocy technicznej.

Eksperci Valeo i zespół Valeo Tech'Care są gotowi do pomocy zarówno w przypadku codziennych zgłoszeń, jak i nieoczekiwanych problemów.

Dlaczego warto korzystać z Valeo Tech @ssist?

Dokładamy starań, by zapewniać naszym klientom szybką, sprawną i profesjonalną obsługę posprzedażną, doradztwo produktowe i usługi naprawcze.

Inżynierowie wsparcia technicznego i specjaliści Tech'Care służą pomocą udzielając odpowiedzi na liczne pytania związane z produktami.

W sytuacjach awaryjnych wsparcie produktowe jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu w ramach bezpłatnego dostępu do sekcji Tech @ssist, w witrynach Valeo Service. Znajdują się tam materiały pomocnicze takie jak: instrukcje montażu, biblioteki wiedzy eksperckiej z biuletynami technicznymi oraz webinary.

Nowatorskie rozwiązania serwisowe

Nowatorskie rozwiązania serwisowe

Szybka i intuicyjna wyszukiwarka części

Dzięki Valeo Tech @ssist znalezienie odpowiedniego produktu Valeo jest łatwe i intuicyjne jak nigdy dotąd.
Korzystając z bazy danych TecDoc®, mechanicy mogą z łatwością znaleźć informacje na temat produktów Valeo, w tym funkcje techniczne, informacje o zgodności z producentami samochodów i zdjęcia produktów. Użytkownicy mogą wyszukiwać według typu pojazdu (marka, model lub wersja), numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN) lub produktu. Aby zwiększyć szybkość, z jaką użytkownicy uzyskują dostęp do informacji o częściach, koncern Valeo wprowadził funkcję automatycznego uzupełniania pól wprowadzania danych.

 

Wszystkie informacje techniczne w jednym miejscu

Informacje techniczne Valeo, w tym biuletyny obsługi technicznej, instrukcje i filmy wideo dotyczące instalacji są teraz dostępne w jednym miejscu ze swobodnym dostępem do błyskawicznych konsultacji.
Firma Valeo zauważyła, że zdolność do wyszukiwania informacji technicznych specyficznych dla każdej części zamiennej jest niezbędna dla jej partnerów-użytkowników. Dlatego też Valeo Tech @ssist zapewnia dostęp do informacji technicznych na podstawie referencji produktów w celu zwiększenia wydajności i zmniejszenia ryzyka wystąpienia błędów.

Nowe moduły szkoleniowe na żądanie

Szkolenia mają kluczowe znaczenie w coraz bardziej zaawansowanym technologicznie sektorze serwisowania pojazdów. A jednak, w 73% niezależnych warsztatów samochodowych, żaden pracownik nie przeszedł żadnego szkolenia w ciągu ostatnich 12 miesięcy (badanie ankietowe GiPA na temat warsztatów, 2017 r.). Ciągłe szkolenia dla profesjonalistów stanowią szczególne wyzwanie z powodu braku czasu i trudności w przerywaniu codziennych czynności mechaników. Aby przezwyciężyć te ograniczenia, firma Valeo udostępniła darmowe moduły szkoleniowe online poprzez Valeo Tech @ssist.

INTELIGENTNA WYSZUKIWARKA

Search engine valeo techassist