ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Chcesz, żeby jazda była relaksująca, a parkowanie proste? Niezależnie od tego, jaki masz samochód, jazda nim właśnie stała się dużo łatwiejsza.

Wspomaganie kierowcy i parkowania + partnerstwo Cisco
Valeo jest liderem w branży technologii wspomagania kierowcy i parkowania, a teraz rewolucyjne produkty stały się dostępne dla każdego dzięki ofercie Valeo Service dla rynku wtórnego. Czy wiesz, że przyszłość należy do automatycznego parkowania? Dowiedz się więcej!

 

Wspomaganie kierowcy i parkowania dla każdego

     

Valeo Service z dumą oferuje pełną gamę zaawansowanych układów wspomagania kierowcy i parkowania dla rynku aftermarket, do wszystkich samochodów.

 

Oferta wspomagania kierowcy i parkowania Valeo pomaga ochronić samochód przed wypadkiem i przypadkowym uszkodzeniem, pozwalając uniknąć kosztownych napraw, a przy tym poprawia jakość jazdy, co przekłada się na większą radość z kierowania. Co więcej, układy te są proste w montażu.

 

Oferta obejmuje kilka układów wspomagania parkowania oraz wspomagania kierowcy, na przykład Valeo beep&park™ oraz Valeo park vision™.

 

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej...

 

 

„Inteligentne parkowanie” nowej generacji

 

Bazując na swoim doświadczeniu ze wspomaganiem kierowcy i parkowania, Valeo nawiązało współpracę z Cisco, aby opracować rewolucyjny układ automatycznego parkowania: Cyber Valet Services.

 

Samochody wyposażone w technologię Valeo Park4U® mogą teraz parkować automatycznie na parkingach wykorzystujących technologię Cisco Parking Controller.

Chcąc zaparkować, kierowca musi jedynie wysiąść z samochodu na wjeździe na parking i uruchomić automatyczny układ parkowania za pomocą smartfona. Samochód pojedzie bez kierowcy i automatycznie zaparkuje w wyznaczonym do tego miejscu. Kiedy kierowca będzie chciał odjechać, ponownie uruchomi układ i po kilku kliknięciach samochód pojawi się w miejscu, w którym kierowca z niego wysiadł. To proste!

 

Obejrzyj film, aby zobaczyć, jak działa ta niesamowita technologia!

 

 

Valeo, lider technologii wspomagania jazdy i parkowania! Zaufaj specjaliście.