ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Wycieraczki Valeo Silencio

Wycieraczki Silencio

Misją Valeo jest dbanie o komfort i bezpieczeństwo kierowców na drodze. Wycieraczki SILENCIO cieszą się uznaniem na całym świecie – w tym wśród najpopularniejszych producentów aut, wybierających je jako element wyposażenia fabrycznego!

Co wyróżnia wycieraczki SILENCIO?

  • Nowy rodzaj gumy VisioRubber™
  • Najwyższa  jakość oczyszczania szyby
  • 3 warianty: multiconnection, szkieletowe i hybrydowe
  • Najwyższa jakość PREMIUM
  • Idealne dopasowanie do szyby niezależnie od prędkości

Do sklepu

Wycieraczki Valeo Silencio

Perfekcyjnie ciche, zachwycające estetów i technologicznie mocarne.

Wycieraczki Silencio to wybór dla wymagających. Najwyższa jakość, idealne dopasowanie do szyby nawet przy imponująco wysokich prędkościach, a do tego doskonały profil. We wszystkich piórach Silencio zastosowano nowy rodzaj gumy VisioRubber™. Innowacyjna metoda mikroprecyzyjnego cięcia materiału na pióra jest gwarancją wydłużonej żywotność. Ponadto specjalna mieszanka kauczukowa została wzbogacona cząsteczkami grafitu, które wysoko podnoszą jakość oczyszczania szyby – już od pierwszego ruchu ramion wycieraczek Silencio. Wybierz Silencio w wersji płaskiej, szkieletowej lub hybrydowej.

KUP TERAZ

 

Wycieraczki Valeo Silencio

Valeo Silencio_LP_460x320_1

Bezpieczeństwo i komfort.

Utrzymanie przejrzystości szyb to podstawa komfortu i bezpieczeństwa na drodze. Wycieraczki Silencio i First idealnie spełniają tę funkcję. W fazie testowej musiały się doskonale spisać w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych, aby spełnić nasze wysokie oczekiwania. Rygorystyczne wymagania wyznaczyli im także producenci samochodów – zarówno pod kątem jakości, jak i designu.

KUP TERAZ

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail