ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Płaskie pióro wycieraczki samochodowej Valeo HydroConnect ™

Valeo HydroConnect to gama płaskich wycieraczek przeznaczonych na niezależny aftermarket. Charakteryzuje ją uniwersalność, dzięki której mimo stosunkowo niewielkiej liczby referencji oraz adapterów, wycieraczki można dopasować do zdecydowanej większości pojazdów poruszających się po europejskich drogach.

Gama składa się z trzech grup produktów:

  • piór wycieraczek przeznaczonych do szyb przednich,
  • pióra wycieraczek przeznaczone do szyb tylnych,
  • piór wycieraczek przednich typu Upgrade umożliwiających wymianę wycieraczki mocowanej na ramieniu hakowym na nowoczesne płaskie rozwiązanie.

Valeo korzysta ze swojego ogromnego doświadczenia producenta oryginalnego wyposażenia samochodów, by dostarczyć wycieraczki najwyższej jakości odpowiadające aktualnym trendom na rynku akcesoriów motoryzacyjnych. 

Najwyższa jakość

Valeo posiada własną recepturę trwałej, syntetycznej gumy oraz powłoki ochronnej najwyższej jakości. Firma zaprojektowała także asymetryczny spojler, zapewniający optymalny docisk wycieraczek do szyby w każdych warunkach pogodowych oraz niezależnie od prędkości, z jaką porusza się pojazd. Wycieraczki HydroConnect w 100% produkowane są we Francji, wraz z produktami przeznaczonymi na rynek OE.

Płaskie pióra, innowacyjna technologia

Valeo Hydroconnect to w 100% płaskie pióra wycieraczek. Wykorzystana technologia multiconnection i trzy adaptery pozwalają na ich dopasowanie  do zdecydowanej większości pojazdów poruszających się po europejskich drogach.

Multiconnection

  • 3 adaptery pozwalające na dopasowanie aż do 12 typów ramion (pokrycie 96% europejskiego car parku)
  • Innowacyjna technologia multiconnection (adapters) możliwa do zastosowania również w rzadkich wycieraczkach.

Upgrade

  • + 30% większa siła mocowania w porównaniu z konwencjonalną konstrukcją dzięki asymetrycznemu spojlerowi
  • Świetny zamiennik konwencjonalnych wycieraczek

Dzięki gamie wycieraczek Valeo HydroConnect najwyższej klasy rozwiązania stają się dostępne dla każdego. Innowacyjne rozwiązania nie są już zarezerwowane wyłącznie dla najnowszych aut, opuszczających fabryki. Wybór wycieraczek HydroConnect oznacza wyższy komfort jazdy dzięki skuteczności odprowadzania wody i brudu z szyb pojazdu, ale także znaczną poprawę bezpieczeństwa jazdy samochodem przez długi czas eksploatacji.

 

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail