ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Wycieraczki Valeo First

Misją Valeo jest dbanie o komfort i bezpieczeństwo kierowców na drodze. Wycieraczki Valeo cieszą się uznaniem na całym świecie – w tym wśród najpopularniejszych producentów aut, wybierających je jako element wyposażenia fabrycznego! 

Co wyróżnia wycieraczki FIRST 

  • Najwyższa jakość w segmencie ekonomicznym
  • Sprawne, wytrzymałe i estetyczne
  • Technologia kontroli przepływu powietrza 3D
  • 3 warianty: multiconnection, szkieletowe i hybrydowe
     

Do sklepu

 

Wycieraczki Valeo First

Valeo First_LP_460x320_1

Gwarancja najwyższej jakości w segmencie ekonomicznym.

Wycieraczki First to gwarancja najwyższej jakości w segmencie ekonomicznym. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które chcą cieszyć się sprawnym, estetycznym i wytrzymałym wyposażeniem. Dokładnie czyszczą przednią szybę dzięki innowacyjnej technologii kontroli przepływu powietrza 3D. Ponadto są wydajne i łatwe w montażu. Występują w 3 różnych technologiach: MULTICONNECTION (wycieraczki płaskie z adaptorami), SZKIELETOWE (tradycyjne metalowe) i HYBRYDOWE (do azjatyckich marek samochodów). Stanowią uniwersalne, klasyczne rozwiązanie!

                                                             Kuz teraz

 

Wycieraczki Valeo First

Bezpieczeństwo i komfort.

Utrzymanie przejrzystości szyb to podstawa komfortu i bezpieczeństwa na drodze. Wycieraczki First idealnie spełniają tę funkcję. W fazie testowej musiały się doskonale spisać w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach atmosferycznych, aby spełnić nasze wysokie oczekiwania. Rygorystyczne wymagania wyznaczyli im także producenci samochodów – zarówno pod kątem jakości, jak i designu.

                                                             Kuz teraz

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail