Wycieraczki

Wycieraczki

Valeo, czołowy producent wyposażenia oryginalnego z zakresu wycieraczek samochodowych, wprowadza nieustanne innowacje zarówno na rynku wyposażenia oryginalnego, jak i na rynku wtórym części zamiennych. Wycieraczki Valeo zapewniają kierowcom dobrą widoczność w każdych warunkach atmosferycznych.

Przed wprowadzeniem produktów na rynek Valeo przeprowadza cały zestaw rygorystycznych testów, począwszy od testów związanych z produkcją, a skończywszy na homologacji opakowania. Wycieraczki trafiają do klientów po przetestowaniu w każdych warunkach.

Valeo w swoim portfolio posiada wycieraczki samochodowe O.E. klasy premium, funkcjonalne gamy multiconnection, a także produkty w segmencie ekonomicznym, przez co zapewnia swoim klientom kompletną ofertę produktową. Pozycja światowego lidera wśród dostawców tak kluczowego produktu jak wycieraczki na pierwsze linie montażowe dla wiodących producentów samochodów pozwala na płynne dostosowanie się do wymagań zmieniającego się rynku, a wycieraczki Valeo stają się złotym standardem.

 

                                    *** ZNAJDŹ WYCIERACZKI DO SWOJEGO SAMOCHODU ***

 

Produkty

Wyświetl według

Aby dopasować dla Ciebie odpowiednie treści, określ swój profil