ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Valeo prezentuje innowacje na targach CES 2024

Valeo zaprezentowało przełomowe innowacje podczas targów CES 2024, otwierając drogę ku bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilności dla wszystkich, gdziekolwiek się znajdują.
Valeo zaprezentowało przełomowe innowacje podczas targów CES 2024, otwierając drogę ku bardziej ekologicznej i bezpiecznej mobilności dla wszystkich, gdziekolwiek się znajdują.

Valeo, pionier w technologii motoryzacyjnej, na targach CES 2024 zaprezentowało szereg nowatorskich innowacji, potwierdzając swoje zaangażowanie w kształtowanie przyszłości mobilności.

"Tempo innowacji w przemyśle samochodowym jest oszałamiające. Innowacje, które zdecydowaliśmy się zaprezentować tutaj na targach CES, pokazują, jak szybko rzeczy, o których zaledwie kilka lat temu mogliśmy marzyć, stają się teraz praktycznymi zastosowaniami, które całkowicie zmienią sposób, w jaki poruszamy się w bardzo niedalekiej przyszłości", powiedział wiceprezes ds. strategii korporacyjnej i dyrektor generalny Geoffrey Bouquot. 


"W Valeo jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy obecni na targach CES od 10 lat i cieszymy się, że możemy być ponownie obecni w 2024 roku, aby zaprezentować nasze najnowsze innowacje. Z niecierpliwością czekamy na informacje o tym, jak nasza technologia zwiększa mobilność  i przyczynia się do bardziej ekologicznego, bezpieczniejszego, przystępnego cenowo rynku motoryzacyjnego."

Dzięki dwóm lokalizacjom na targach CES odwiedzający mieli dwie możliwości zapoznania się z technologią Valeo - na stoisku CP17 na Central Plaza i na terenie demonstracyjnym Valeo na parkingu Piero przy 355 Convention Center Drive. Wśród atrakcji, które odwiedzający mogli zobaczyć w tym roku, można wymienić:

  • Nagroda CES 2024 Innovation Award Honoree Valeo SCALA™ 3 LiDAR: Po raz pierwszy odwiedzający mieli okazję doświadczyć i dowiedzieć się więcej o oprogramowaniu percepcji opartym na sztucznej inteligencji Valeo i o tym, jak pomaga ono klasyfikować obiekty zidentyfikowane przez LiDAR w chmurze punktów.
  • Valeo Predict4Range: Firma Valeo zaprezentowała swoje oprogramowanie do przewidywania i napędzania najbardziej wydajnych strategii zarządzania termicznego pojazdów elektrycznych dla zasięgu jazdy rozszerzonego do 24% (tj. mniej przestojów przy szybszym ładowaniu) oraz wydłużonego czasu pracy baterii.
  • Valeo Ineez™ Air Charging: Po raz pierwszy firma Valeo zaprezentowała rozwiązanie do bezprzewodowego ładowania, pierwsze i jedyne, które wykorzystuje ultra niską częstotliwość roboczą, około 3 kHz, oferując lżejsze, prostsze i bezpieczniejsze ładowanie.
  • Zeekr x Valeo: W stoiskach Valeo zaprezentowano również najnowszy model Zeekr. Wyposażony w dwufunkcyjny moduł przedniego oświetlenia Valeo Thinbilite o wysokości 15 mm oraz dwa panele cyfrowe składające się z ponad 1700 diod LED, oferuje użytkownikom unikalne, spersonalizowane i interaktywne wrażenia oświetleniowe oraz na nowo definiuje zasady projektowania pojazdów elektrycznych.
  • Valeo x BMW: Valeo zaprezentowało swoje rozwiązanie do telepracy z kokpitu o wysokiej niezawodności. Zwiedzający mogli przejechać się BMW Series iX znajdującym się na stoisku BMW, pozostając na stoisku Valeo.