ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Nagroda Innowacji CES 2023

ces-unveiled-2022-paryż
Podczas targów CES Unveiled, które odbyły się 10 października w Palais Brongniart w Paryżu, firma Valeo otrzymała cztery nagrody CES® 2023 Innovation Awards za swoje technologie Valeo Trained Park4U®, Valeo interior immersive fascia, Valeo Thin Bilite lighting module i technologiami Valeo Cyclee™.

Valeo Cyclee™

Firma Valeo opracowała unikatowe rozwiązanie wspomagania elektrycznego rowerów, integrując silnik elektryczny 48 V oraz siedmiobiegową automatyczną i adaptacyjną skrzynię biegów opracowaną we współpracy z francuską firmą Effigear. Ponadto Valeo dostarcza również, w ramach partnerstwa z francuską firmą, zestaw akumulatorów i interfejs umieszczony na kierownicy roweru w celu wyświetlenia wszystkich informacji dotyczących działania systemu. Z mocą wyjściową 130 Nm (Newton * metr), jest to najpotężniejszy system wspomagania elektrycznego na rynku dzisiaj.

 

Valeo Trained Park4U®

Trained Park4U, autonomiczny system parkowania, zwalnia kierowcę z powtarzających się operacji parkowania, takich jak na podjeździe prywatnym. Kierowca "trenuje" system, wykonując manewr sam. System zapamiętuje otoczenie i może w każdej chwili odtworzyć manewr, rozpoznając otoczenie, nawet jeśli zostanie ono zmienione przez porę roku, pogodę lub poruszające się obiekty. Za pomocą wbudowanych czujników system wykrywa wszelkie obiekty na swojej drodze i unika kolizji poprzez regulację kierunku. Kierowcy szczególnie docenią tę technologię w wąskich lub nachylonych podjazdach.

valeo-trained-park4u®

 

Wnętrze Valeo

Interaktywność i bezpieczeństwo stanowią podstawę tego unikalnego, dekoracyjnego, krystalicznego systemu, który łączy interfejs człowiek-maszyna, dynamiczne oświetlenie i rozwiązania w zakresie podświetlenia. Po uruchomieniu systemu pojawia się interaktywny interfejs. Oświetlenie jest wykorzystywane do zachowania atmosfery z animacją, a także obejmuje funkcje zwiększające bezpieczeństwo, takie jak sygnały ostrzegawcze.  Przyciągająca wzrok konstrukcja i połączenie funkcji zapewniają wyjątkowy i silny znak marki.

 

Valeo Thin Bilite moduł oświetlenia

Ta nowa konstrukcja modułu oświetlenia Valeo oferuje zmniejszoną wysokość obiektywu 15mm i zawiera dwie funkcje Low Beam i High Beam razem w tym samym opakowaniu. Umożliwia to płynną integrację z powięziami pojazdu, aby uzyskać cienki stylowy wygląd. Obecnie istnieje wyraźny trend w projektowaniu oświetlenia samochodowego z cieńszymi reflektorami, zwłaszcza w niektórych nowych pojazdach elektrycznych, ze względu na przestarzałe przednie grille.

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail