ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Dwumasowe koło zamachowe Valeo otrzymuje nagrodę PACE

Dwumasowe koło zamachowe Valeo otrzymuje nagrodę PACE
Valeo otrzymał w 2022 roku nagrodę Automotive News PACE za dwumasowe koło zamachowe drugiej generacji.

Valeo został wybrany laureatem 2022 Automotive News PACE Award podczas ostatniej ceremonii rozdania nagród, która odbyła się 19 września za jego dwumasowe koło zamachowe Prestiżowa nagroda przyznawana jest dostawcom motoryzacyjnym za doskonałą innowacyjność, postęp technologiczny i osiągnięcia w biznesie. 

Dwumasowe koło zamachowe Valeo został uznane za ważną innowację w przemyśle motoryzacyjnym, która ma pomóc w redukcji hałasu, wibracji i szorstkości (NVH) związanych z mechanizmem uruchamiania i zatrzymywania pojazdów hybrydowych. Technologia ta jest niezbędna do działania pojazdów hybrydowych, ponieważ wymagają one silnego systemu filtracji, aby utrzymać zarówno trwałość, jak i komfort w pojeździe. Valeo pokazuje, że jego technologia amortyzatorów wahadłowych może być wykorzystana do opracowania rozwiązań, które ograniczają emisje gazów i zanieczyszczenia w pojazdach hybrydowych oraz w pojazdach z zelektryfikowaną podwójną skrzynią biegów (DCT).

 

Dwumasowe koło zamachowe drugiej generacji, prawdziwy zmieniacz gry

Elektryfikacja pojazdu wymaga innowacji takich jak ta, a Valeo rozpoczął przygotowania do tej transformacji ponad 10 lat temu, inwestując w badania i rozwój, a także potencjał przemysłowy. Xavier Dupont, prezes Valeo's Powertrain Systems Business Group, powiedział: "Dwumasowe koło zamachowe drugiej generacji to prawdziwy zmieniacz gry, dostarczający klientom niedrogie i wygodne rozwiązania do redukcji emisji CO2, a także NVH w pojazdach hybrydowych. Ponadto zmniejszamy ilość surowców wykorzystywanych do jego produkcji, zgodnie z naszą strategią neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla w ramach WPR50. Ta nagroda PACE jest powodem do dumy dla wszystkich zespołów Valeo, które pragną udoskonalić rozwiązania technologiczne dla przemysłu motoryzacyjnego zarówno dziś, jak i w przyszłości".

 

Nagroda uznawana za branżowy punkt odniesienia dla innowacji.

PACE Award została wręczona przez Automotive News. Konkurs był otwarty dla dostawców, którzy bezpośrednio przyczyniają się do produkcji samochodów osobowych i ciężarowych. Automotive News PACE Award jest akceptowane na całym świecie jako branżowy punkt odniesienia dla innowacji. Po szczegółowym przeglądzie przeprowadzonym przez niezależny panel sędziów, obejmującym kompletną pisemną aplikację i wirtualną wizytę na stronie, Valeo zdobył nagrodę Automotive News PACE Award. Jako wiodący specjalista rynku wtórnego, Valeo Service jest zaangażowany w dostarczanie oferty Dual Mass Flywheel, która spełnia oczekiwania rynku. Obejmuje to zapewnienie jednej z najlepszych stawek pokrycia na rynku, gdzie Valeo ma rosnącą obecność OE. Ofertę Valeo Dual Mass Flywheel uzupełnia również Valeo FullPack DMF™, tworząc idealne rozwiązanie dla europejskiego niezależnego rynku wtórnego, wszystko w jednym pudełku!