ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Alternatory - Pojazd ciężarowy

Alternatory

Valeo, jeden ze światowych liderów w zakresie produkcji rozruszników i alternatorów, produkujący każdego roku ponad 35 milionów części, prezentuje swoją gamę wytrzymałych rozruszników, w tym nowe zastosowania dla pojazdów Scania oraz MAN.

 

Nowa gama rozruszników Valeo odznacza się standaryzacją, co pozwala na szybsze wybieranie właściwych numerów części oraz optymalizację zapasów (jedna część Valeo odpowiada wielu częściom zamiennym OE). Rozrusznik FS60 dla silników o pojemności od 10 do 14 litrów oraz rozrusznik TS50 dla silników o pojemności od 3,0 do 6,0 litra zostały opracowane wyłącznie przez Valeo. Ich specyfikacje techniczne zostały udoskonalone w porównaniu do specyfikacji konkurencji.

 

Kluczowe zalety rozruszników FS60 oraz TS50:

100% nowe rozruszniki produkowane w zakładach Valeo

Wykorzystywanie najnowszych technologii z zakresu komponentów rozrusznika, co przekłada się na zwiększoną trwałość oraz niezawodność

Ustandaryzowany asortyment skutkujący optymalizacją zapasów Produkty stosowane są w kluczowych modelach pojazdów ciężarowych: DAF, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Volvo Trucks, Scania i MAN

Valeo zaspokaja wszystkie potrzeby rynku, od zastosowań w pojazdach ciężarowych, autokarach i autobusach, po maszyny rolnicze, jednostki pływające oraz inne, bardziej wyspecjalizowane rozwiązania.

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail