ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Rozruszniki - Pojazd ciężarowy

Rozrusznik

Valeo, jeden ze światowych liderów w sektorze produkcji rozruszników i alternatorów, oferujący ponad 35 milionów części rocznie, prezentuje swoją gamę rozruszników do pracy w trudnych warunkach, w skład której wchodzą nowe rozwiązania dla pojazdów marki Scania oraz MAN.

 

Nowa gama rozruszników Valeo jest w pełni ustandaryzowana, co pozwala na szybszy dobór właściwych części oraz optymalizację zapasów (jedna część Valeo odpowiada wielu częściom zamiennym OE). Firma Valeo opracowała rozrusznik FS60 dla silników o pojemności od 10 do 14 litrów oraz rozrusznik TS50 dla silników o pojemności od 3,0 do 6,0 litrów. Obydwa rozruszniki charakteryzują się udoskonalonymi właściwościami technicznymi w porównaniu do produktów konkurencji.

 

Najważniejsze zalety rozruszników FS60 oraz TS50:

Zakłady Valeo produkują w 100% NOWE rozruszniki.

Stosowanie najnowszych technologii odnośnie komponentów rozruszników skutkuje udoskonaloną wytrzymałością oraz niezawodnością.

Ustandaryzowany asortyment przekłada się na optymalizację zapasów.

Produkty są wykorzystywane w kluczowych zastosowaniach dla pojazdów ciężarowych marki: DAF, Mercedes-Benz, Renault Trucks, Volvo Trucks, Scania oraz MAN.

Valeo zaspokaja wszystkie potrzeby rynku, od zastosowań w pojazdach ciężarowych, autokarach i autobusach, po maszyny rolnicze, jednostki pływające oraz inne bardziej wyspecjalizowane rozwiązania.

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail