Valeo AquaBlade™

Valeo AquaBlade™

Najwyższa wersja wycieraczek Valeo AquaBlade™ z systemem podgrzewania płynu to nieoceniony komfort zimą. Zdecydowanie szybsze oczyszczenie szyby z lodu i śniegu oznacza oszczędność czasu i zwiększone bezpieczeństwo już od początku każdej podróży. 

Wycieraczki samochodowe Valeo AquaBlade™ – jakość i oszczędność

Wycieraczki Valeo AquaBlade™ charakteryzują się tym, że wytryskują płyn do mycia na przednią szybę bezpośrednio z pióra, a nie z dysz na masce. Wycieranie przebiega momentalnie, równomiernie na całej powierzchni, i nie jest uzależnione od prędkości pojazdu.

Dzięki temu kierowca ma zawsze zapewnioną świetną widoczność i szybciej reaguje na zagrożenie, a droga zatrzymania samochodu jadącego z prędkością 50 km/h może być krótsza nawet o 4 metry. Również kamery przednie, które są coraz częściej montowane na przedniej szybie samochodów, zyskują w tym układzie lepsze pole widzenia.

Najwyższa wersja wycieraczek została wzbogacona o system podgrzewania płynu, który ma zapewnić dodatkowy komfort zimą. 

System dystrybucji płynu do spryskiwaczy pozwala producentom na ograniczenie pojemności dedykowanego zbiornika.

Dzięki precyzyjnemu natryskowi płynu na szybę jego zużycie można zredukować o połowę, co oznacza, że wystarczy na dłużej. Tymczasem mniejszy zbiornik to także oszczędności masy (co pomaga w redukcji emisji CO2) oraz więcej miejsca w komorze silnika.

 

  *** ZNAJDŹ WYCIERACZKI DO SWOJEGO SAMOCHODU ***

 

 

 

Aby dopasować dla Ciebie odpowiednie treści, określ swój profil