ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Zestawy czujników Beep&Park

Zestawy czujników Beep&Park

Czujniki parkowania stają się one nieodzownym wyposażeniem współczesnych pojazdów, zwłaszcza tych poruszających się w środowisku miejskich, coraz ciaśniejszych parkingów. Jeżeli samochód nie posiada zamontowanych fabrycznie asystentów parkowania, nic nie stoi na przeszkodzie, aby doposażyć go o ten element. 

Czujniki parkowania Beep&Park™

Czujniki parkowania Beep & Park to doskonałe rozwiązania dla każdego kierowcy. W skład asortymentu wchodzą 3 uniwersalne zestawy asystenta parkowania wyposażone w przednie oraz tylne czujniki, które informują Cię o pojawiających się przeszkodach. Dzięki Beep&Park™ parkowanie staje się łatwiejsze i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.

 

Dlaczego warto wyposażyć auto w czujniki parkowania Beep&Park™ Valeo?

  • Zestawy gwarantują najwyższą jakość detekcji przeszkody oraz zwiększenie bezpieczeństwa podczas parkowania i manewrowania.
  • Zestawy czujników są produktami uniwersalnymi i pasują do pojazdów osobowych oraz LCV wszystkich producentów samochodowych.
  • Możliwość lakierowania czujników gwarantuje dopasowanie do każdego pojazdu.

Czujniki parkowania Valeo pozwalają na wykrycie przeszkód niewidocznych dla kierowcy i, co szczególnie ważne, działają skutecznie w każdych warunkach pogodowych.

Charakterystyka asystenta parkowania Beep&Park™

Zestaw Beep&Park zapewnia:

  • detekcję przeszkody na przód oraz tył zderzaka
  • detekcję w każdych warunkach pogodowych
  • nową jakość głośnika oraz wyświetlacza LCD

Dostępne zestawy asystentów parkowania Valeo różnią się stopniem rozbudowania. Obecne w ofercie oddzielne elementy umożliwiają "upgradowanie" pierwotnego zestawu.  Oznacza to, że kierowca może w prosty i niewymagający ponoszenia dużych kosztów sposób, rozbudować posiadany zestaw, zwiększając jego funkcjonalność i komfort uzytkowia 

TRZY ZESTAWY BEEP&PARK™ DO WYBORU

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail