ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Silniczki wycieraczek

Silniczki wycieraczek

Stuprocentowa niezawodność techniczna

Jako wiodący producent oryginalnego wyposażenia w zakresie wycieraczek, firma Valeo nieprzerwanie wprowadza swoje silniki wycieraczek zarówno na rynek wyposażenia oryginalnego, jak i rynek części zamiennych. Te systemy gwarantują innowacyjne rozwiązania dostosowane do wszystkich warunków pogodowych oraz warunków panujących na drodze, zapewniając widoczność dla kierowcy oraz widoczność jego samego. Przed wprowadzeniem produktów na rynek Valeo przeprowadza cały zestaw rygorystycznych testów, począwszy od testów związanych z produkcją, a skończywszy na homologacji opakowania. Układy silników do wycieraczek Valeo dbają o Twoje bezpieczeństwo na drodze, niezależnie od pogody oraz warunków na drodze. Jest to efekt poprawy widoczności, przy jednoczesnej oszczędności energii.

 

Systemy wycieraczek Valeo są gwarantem:

- Jakości: oryginalne produkty Valeo na rynku części wtórnych

- Trwałości: ten sam okres użytkowania, jak okres u oryginalnych produktów

- Precyzyjny montaż: instalacja przebiega dokładnie tak, jak montaż części oryginalnych

- Pozycja lidera firmy Valeo w zakresie systemów wycieraczkowych

 

Valeo jest ekspertem w zakresie całej gamy silników wycieraczek, a w szczególności wycieraczek dla pojazdów przemysłowych.

Valeo umożliwia dystrybutorom oferowanie elementów całego systemu wycieraczek (piór oraz silniczków).

Valeo to wszechstronny specjalista z dziedziny silników wycieraczek.

Gama zamiennych silników wycieraczek nieustannie się rozszerza za pośrednictwem oferty na przednie i tylne numery referencyjne dla pojazdów budowlanych, autobusów, maszyn rolniczych oraz innych zastosowań w przemyśle. W ramach swojej kompleksowej gamy produktów, produkty Valeo znajdują zastosowanie w takich pojazdach ciężarowych jak MAN TGA/TGL/TGS, Mercedes Actors/Atego, DAF 95/XF/85, itp.