ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Kamera cofania Valeo park car vision™ z ekranem TFT

Kamera cofania Valeo park car vision™ z ekranem TFT

Zestawy asystenta parkowania Park Vision™ to doskonałe rozwiązanie dla każdego kierowcy. Ich funkcjonalność i jakość dorównuje fabrycznym systemom parkowania, obecnym w najnowszych samochodach. 

Czy wiesz, że ponad połowa kolizji zdarza się podczas parkowania? Dlatego jeżeli Twoje auto nie posiada zamontowanych fabrycznie czujników, warto doposażyć je o ten element.


Bezpieczeństwo

Dzięki asystentowi parkowania ograniczysz ryzyko wypadku, ponieważ pozwala on na wykrycie nawet tych przeszkód, które są dla Ciebie niewidoczne. Co ważne, czujniki działają skutecznie w każdych warunkach pogodowych.


Wygoda

Zestawy asystenta parkowania Park Vision™ pozwolą Ci czuć się dużo bardziej komfortowo zarówno podczas parkowania, jak i pod czas jazdy, ponieważ pozwalają na dużo szybsze i łatwiejsze wykonanie manewrów.


Oszczędność

Instalacja produktu z gamy Park Vision™ wpłynie na zmniejszenie ryzyka kolizji oraz związanych z nimi kosztów naprawy. 

 

Uniwersalne zestawy

Nasze zestawy są produktami uniwersalnymi i pasują do:

  • pojazdów osobowych oraz LCV, 
  • pojazdów wszystkich producentów.

Dodatkowo czujniki mogą być lakierowane, co gwarantuje dopasowanie do każdego koloru pojazdu.

 

Charakterystyka Park Vision™

Każdy zestaw Park Vision™ zawiera najwyższej jakości kamerę cofania oraz ekran wyświetlający otoczenie za samochodem i linię pasa ruchu. Każdy zestaw zawiera 12 podkładek kątowych (0°, 4°, 10°), które umożliwiają dopasowanie do zderzaków o różnych kątach wygięcia.

Z asystentem parkowania możesz liczyć na:

  • detekcję tylnej przeszkody,

  • wysokiej jakości kamerę odbierającą obraz za pojazdem.

  • wyświetlacz TFT z wbudowanym głośnikiem.

W gamie produktów Park Vision prowadzona została również opcja wyciszania radia czy automatycznej detekcji przyczepy. Warto dodać, że  ton dźwięku ostrzegającego jest taki sam, jak w systemach fabrycznie montowanych w pojazdach.
 

Dwa zestawy asystenta parkowania PARK VISION™ do wyboru

Dostępne zestawy asystentów Valeo różnią się stopniem rozbudowania.  W ofercie dostępne są elementy pozwalające na zwiększenie funkcjonalność, posiadanego zestawu w dowolnym momencie. 

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail