ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Silniczki wycieraczek

Silniczki wycieraczek

Stuprocentowa niezawodność techniczna

Jako wiodący producent oryginalnego wyposażenia w zakresie wycieraczek, firma Valeo nieprzerwanie wprowadza swoje silniki wycieraczek zarówno na rynek wyposażenia oryginalnego, jak i rynek części zamiennych. Te systemy gwarantują rozwiązania dostosowane do wszystkich warunków pogodowych oraz warunków panujących na drodze, zapewniając widoczność dla kierowcy oraz widoczność jego samego. Przed wprowadzeniem produktów na rynek Valeo przeprowadza cały zestaw rygorystycznych testów, począwszy od testów związanych z produkcją, a skończywszy na homologacji opakowania. Układy silników do wycieraczek Valeo dbają o Twoje bezpieczeństwo na drodze, niezależnie od pogody oraz warunków na drodze. Jest to efekt poprawy widoczności pojazdu ciężarowego oraz kierowcy, przy jednoczesnej oszczędności energii.

 

Systemy wycieraczek Valeo są gwarantem:

- Stuprocentowej jakości OE: oryginalne produkty Valeo na rynku części wtórnych

- Stuprocentowej trwałości OE: ten sam okres użytkowania, jak okres u oryginalnych produktów

- Stuprocentowo precyzyjnego montażu: instalacja przebiega dokładnie tak, jak montaż części oryginalnych

- Pozycja lidera firmy Valeo w zakresie systemów wycieraczkowych

 

Valeo jest ekspertem w zakresie całej gamy silników wycieraczek, a w szczególności wycieraczek dla pojazdów przemysłowych. Czy wiesz, że jeden na dwa pojazdy w Europie został wyposażony w oryginalny silnik Valeo? Oferta Valeo na rynek wtórny umożliwia dystrybutorom oferowanie elementów całego systemu wycieraczek (piór oraz silniczków).

 

Valeo to wszechstronny specjalista z dziedziny silników wycieraczek.

 

Gama zamiennych silników wycieraczek nieustannie się rozszerza za pośrednictwem oferty na przednie i tylne numery referencyjne dla samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych oraz innych zastosowań w przemyśle. W ramach swojej kompleksowej gamy produktów, produkty Valeo znajdują zastosowanie w takich pojazdach ciężarowych jak MAN TGA/TGL/TGS, Mercedes Actros/Atego, DAF 95/XF/85, itp.