ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Comodo kierunkowskazy i reflektory do samochodów ciężarowych

Przełączniki kolumny kierowniczej - Pojazd ciężarowy

Dzięki swojej pozycji lidera na rynku wyposażenia oryginalnego w kontekście indywidualnych przełączników kolumny, gama Valeo, gwarantująca oryginalne części zamienne na potrzeby systemów bezpieczeństwa, takich jak przełączniki świateł, wycieraczek oraz kierunkowskazu, jest dla klientów bardzo atrakcyjna.

 

Indywidualne Przełączniki Kolumny zapewniają bezpieczeństwo i komfort, co przekłada się na widoczność kierowcy. Po kilku latach zużycie części spowodowane (między innymi) mechanicznymi przeciążeniami lub niewłaściwym działaniem układu elektrycznego może doprowadzić do uszkodzenia przełącznika. Uszkodzony przełącznik należy wymienić zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami. Komponenty oświetleniowe oraz sygnalizacyjne odgrywają kluczową rolę, gdyż widok kierowcy na drogę jest jednym z głównych elementów branych pod uwagę przez stacje kontroli pojazdów.

 

Pełna oferta Valeo znajduje się w katalogu TecDoc. 127 numerów części to najchętniej wybierane komponenty, stanowiące połowę asortymentu Przełączników Kolumnowych Valeo. Produkty te zastępują przełączniki wycieraczek oraz reflektorów w pojazdach takich marek jak IVECO, RENAULT TRUCK.