Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Korki wlewu paliwa - Pojazd ciężarowy

Korki wlewu paliwa - Pojazd ciężarowy

Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, Valeo proponuje gamę korków wlewu paliwa, charakteryzujących się doskonałym stosunkiem jakości do ceny na rynku.

Wszystkie korki spełniają wymagania jakości OE. Poddaje się je także rygorystycznym testom zgodnym ze specyfikacjami OE odnośnie bezpieczeństwa oraz trwałości produktu. Wszystkie korki Valeo z odpowietrzaczem dla samochodów ciężarowych spełniają normy europejskie 70/221 oraz 2000/8, gdyż wyposażono je w zawór bezpieczeństwa, który zapobiega wyciekowi paliwa w razie wywrócenia się pojazdu. W czasie testu sprawdza się korki pod kątem braku uszkodzeń na korpusie i uszczelkach, a także braku wycieku.

 

Valeo oferuje asortyment niezawodnych, wysokojakościowych, przyjaznych środowisku korków do zbiorników z mocznikiem.

 

> Przyjazne środowisku: Valeo troszczy się o czystsze środowisko naturalne, oferując komponenty, które przyczyniają się do redukcji toksycznych gazów emitowanych przez silniki diesla w samochodach ciężarowych.

> Niezawodne i odznaczające się wysoką jakością:

- Komponenty są wytrzymałe dzięki wykorzystanym do ich produkcji wysokojakościowym materiałom.

- Metalowe tuleje korka zapewniają maksymalną odporność na obciążenia. Zapobiegają one korozji wywołanej kontaktem z mocznikiem oraz odznaczają się właściwościami antykorozyjnymi. Obróbka powierzchniowa korków zapewnia maksymalną wytrzymałość oraz zapobiega korozji wywołanej kontaktem z mocznikiem.

> Łatwa identyfikacja: niebieski korek oraz niebieski korek z kluczykiem sprawiają, że właściwa identyfikacja korka staje się dziecinnie prosta.

 

Wszystkie korki odznaczają się jakością wyposażenia oryginalnego OE i są one poddawane rygorystycznym testom.