ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Window regulator mechanism and motor

Window regulator mechanism and motor

Valeo oferuje szeroką gamę podnośników szyb - 1050 numerów części, wliczając w to 4 technologie. Każdego roku gama produktów Valeo zostaje uzupełniona o nowe referencje.

 

Z uwagi na to, iż produkty te są w całości produkowane przez Valeo, Klienci otrzymują produkt o najwyższej jakości. Ponadto firma Valeo oferuje części dopasowane do szczególnych zastosowań. Ma to na celu dostarczanie części o wzmocnionej wytrzymałości dla zidentyfikowanych elementów o słabszej konstrukcji. Dodatkowo, Valeo zapewnia szczegółowe, ilustrowane instrukcje montażu dołączane do każdego produktu oraz dostępne na stronie internetowej.

 

Wszelkie pytania odnośnie montażu oraz identyfikacji części można kierować do działu sprzedaży lub na naszą infolinię. Valeo zapewnia także pomoc oraz wsparcie w zakresie identyfikacji poszczególnych części. Katalogi papierowe oraz katalog TecDoc umożliwiają przejrzyste identyfikowanie części na podstawie kluczowych kryteriów technicznych, tak aby zapobiegać błędom podczas dokonywania selekcji.

 

Porada Valeo:

Dzięki modułowi "Jak dokonać wyboru" w TechAssist, możesz skorzystać z najlepszych praktyk naszej firmy.