ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Valeo zwycięzcą konkursu Frost & Sullivan Best Practices Awards

Wyszukiwarka zestawów sprzęgieł do samochodów ciężarowych firmy Valeo zdobywa nagrodę Frost & Sullivan
Firma Valeo jest niezwykle zaszczycona, że została wyróżniona przez Frost & Sullivan nagrodą 2022 European Commercial Vehicle Clutches Aftermarket New Product Innovation Award za jedyny w swoim rodzaju zestaw do sprzęgła ciężarowego firmy Valeo.

Od 60 lat firma Frost & Sullivan pomaga inwestorom, firmom i rządom wyprzedzać zmiany gospodarcze, identyfikując przełomowe technologie, mega trendy, nowe modele biznesowe i firmy do obserwowania. Nagrody Frost & Sullivan Best Practices wyróżniają wybitne firmy z całego świata, które wyróżniają się w dziedzinie przywództwa, obsługi klienta i innowacji technologicznych.

Avijit Ghosh, dyrektor ds. doradztwa w firmie Frost & Sullivan, powiedział: "Szybkość wyszukiwania zestawu sprzęgła samochodowego Valeo w celu znalezienia odpowiedniego zestawu sprzęgła daje firmie znaczącą przewagę konkurencyjną. Innym wyszukiwarkom dostępnym w branży zajmuje to od 30 do 45 minut"

Natomiast Valeo Truck Clutch Kit Finder zajmuje to mniej niż minutę.

 

Jak znaleźć zestaw sprzęgła ciężarówki

 

Pierwszy na rynku Valeo Truck Clutch Kit Finder to narzędzie cyfrowe, które szybko i łatwo identyfikuje odpowiedni zestaw sprzęgła dla Twojego pojazdu, używając numerów części (OES oraz IAM) jako danych wejściowych. Odpowiedni zestaw Valeo znajdziesz nawet wtedy, gdy nie istnieje zestaw OES, a jedynie komponenty OES.

Zestawy sprzęgła obejmują wszystkie poszczególne elementy potrzebne do wykonania naprawy, takie jak płyta dociskowa, dysk napędzany i łożysko zwalniające. Wymiana całego zestawu jest bardziej wydajna niż wymiana każdego komponentu z osobna, ponieważ minimalizuje czas przestoju pojazdu. Dlatego zestawy sprzęgieł stanowią zdecydowaną większość rynku wtórnego sprzęgieł pojazdów użytkowych. 

W przypadku około 95% wszystkich średnich i ciężkich pojazdów użytkowych, wyszukiwarka zestawów sprzęgła ciężarowego firmy Valeo jest najbardziej rozbudowana w branży i umożliwia dostęp do wszystkich istotnych informacji dotyczących zestawu, takich jak instrukcje montażu, dane techniczne, krzyże i zdjęcia.

Za pomocą szybkiego, dostępnego narzędzia bazy danych, Valeo Truck Clutch Kit Finder jest dostępny na stronie internetowej Valeo i jest dostępny z większości europejskich krajów zachodnich i obszarów, takich jak Beneluks (Belgia, Holandia i Luksemburg), Francja, Niemcy, Włochy, Portugalia, Scandics, Hiszpania, Wielka Brytania, a także Europy Środkowej i Wschodniej, takich jak kraje bałtyckie, Węgry, Polska, Rumunia, Słowacja, itp. 

Valeo Truck Clutch Kit Finder został zaprojektowany dla dystrybutorów i warsztatów, które potrzebują pomocy w identyfikacji odpowiedniego zestawu dla swoich klientów i nie wymagają logowania. Do 2024 roku Valeo zaoferuje zainstalowanie zestawu sprzęgła ciężarówki na stronach internetowych klientów, aby uzyskać do niego jeszcze łatwiejszy dostęp. 

Valeo Service usługi dla przemysłu motoryzacyjnego

 

Valeo Service oferuje części zamienne i usługi dla niezależnego rynku części zamiennych i pojazdów użytkowych.

Liderzy zarówno na rynku części samochodowych, jak i części do pojazdów użytkowych znają Valeo ze względu na wszechstronną ofertę produktów na rynku wtórnym i wyjątkowe talenty produkcyjne, w tym zarówno nowe, jak i przerobione części-sprzęgła.

Aby ustalić, kto otrzymał nagrodę, firma Frost & Sullivan zastosowała kompleksowy proces analityczny, który polegał na ocenie nominowanych pod kątem kryteriów najlepszych praktyk w wielu wymiarach.