ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Valeo wprowadza nową gamę czujników temperatury spalin (EGT)

Valeo, jako dostawca kompleksowych rozwiązań stale dąży do dywersyfikacji swojego szerokiego portfolio produktów. Realizując ten cel, tym razem firma prezentuje szeroką gamę nowych czujników EGT dla rynku części zamiennych.

Valeo - Twój specjalista w dziedzinie czujników silnikowych

Zgodna ze standardami przemysłowymi Valeo, nowa gama czujników EGT składa się z prawie 120 referencji. Pokrywają one zapotrzebowanie wszystkich najbardziej popularnych marek samochodów poruszających się po europejskich drogach. 

Tym samym, Valeo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w tej kategorii produktów, umacnia swoją pozycję jako specjalista w dziedzinie czujników na rynku części zamiennych, oferując już łącznie 11 różnych typów czujników, co daje w sumie ponad 1000 referencji. 

 

Czyjniki Silnikowe

Duży nacisk na kompleksową obsługę klienta

Doceniając każdego klienta, Valeo kładzie silny nacisk w dostarczanie jak najbardziej odpowiedniego wsparcia dla swoich partnerów. Przejawia się to między innymi poprzez:

Poprawioną widoczność i czytelność w Tecdoc®

Dostęp do infolinii technicznej oraz szybką i profesjonalną pomoc w rozwiązywaniu problemów

Możliwość uczestnictwa w szkoleniach technicznych oraz korzystania z promocji prowadzonych przez doświadczonych trenerów, którzy doskonale znają rynek części zamiennych

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail