ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Valeo rozwija Valeo Specialist Club

Valeo kontynuuje rozwój Valeo Specialist Club
Valeo kontynuuje rozwój Valeo Specialist Club, w 100% cyfrowego programu lojalnościowego, który pozwala na zbieranie punktów właścicielom i przedstawicielom warsztatów

 

Co, jak, gdzie...

 

Valeo Specialist Club to w 100% cyfrowy program lojalnościowy, który umożliwia zbieranie punktów właścicielom lub przedstawicielom warsztatów za zakup i montaż produktów Valeo do samochodów osobowych i pojazdów użytkowych. Te punkty można następnie wymienić na różne nagrody z internetowego katalogu klubowego.

 

Program lojalnościowy jest bezpłatny, a rejestracja zajmuje tylko dwie minuty. Wystarczy zeskanować kod kreskowy na dowolnym zakupionym produkcie Valeo. Punkty są przyznawane za wiele części zamiennych, takich jak klocki hamulcowe, rozruszniki i alternatory, sprzęgła czy wycieraczki.

 

Po początkowym uruchomieniu Valeo Specialist Club w Hiszpanii w 2018 roku, w roku 2019 program osiągnął zasięg międzynarodowy i obecnie funkcjonuje w 13 krajach na całym świecie, w tym w Brazylii, Chinach, we Francji, w Niemczech i w Turcji. W 2022 roku program zostanie wdrożony w jeszcze większej liczbie krajów, między innymi w Belgii, w Grecji i w Indiach.

 

Cel powstania Valeo Specialist Club jest prosty: nagradzanie lojalności warsztatów samochodowych.

 Przejście na wyższy poziomDnia 28 czerwca 2022 roku Valeo uruchomi najnowszą wersję Valeo Specialist Club z całym szeregiem ulepszeń w aplikacji. Do tych ulepszeń można zaliczyć:

 

  • Udoskonaloną obsługę sklepu z prezentami z myślą o łatwiejszym przeglądaniu i łatwiejszej wymianie punktów na nagrody
  • Większą liczbę języków, co wiąże się z dotarciem do większej liczby krajów
  • Funkcję automatycznego uzupełniania podczas wpisywania adresów warsztatów

 

Kontynuując ulepszanie aplikacji, Valeo ma nadzieję, że Valeo Specialist Club będzie możliwie jak najłatwiejszy w użyciu, a lojalni właściciele i pracownicy warsztatów nie przegapią żadnej z dostępnych wspaniałych nagród.