ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Valeo otrzymuje nagrody od trzech głównych klientów

Valeo otrzymuje nagrody od trzech głównych klientów
Valeo otrzymał ostatnio nagrody od trzech głównych międzynarodowych grup handlowych działających na rynku wtórnym

Valeo otrzymuje nagrody od trzech głównych klientów za działalność na rynku wtórnym

Zespół Valeo Service, stara się być zaufanym i zrównoważonym twórcą wartości, zapewniając swoim partnerom Premium Experience na całym świecie.

Ten znakomity wynik potwierdza znaczenie naszej strategii i jest uznaniem dla solidnych, zaufanych i trwałych relacji, które Valeo zbudowało z głównymi graczami na rynku wtórnym.

W dniach 21-23 marca 2023 roku, podczas Nexus International Business Forum w Montrealu (Kanada), Valeo zdobyło nagrodę "Dostawca Roku" za zaangażowanie i zdolność Valeo do reagowania na potrzeby członków społeczności Nexus. Nexus podkreślił imponujące wyniki wspólnego biznesu w 2022 roku i zdolność zespołów Valeo do wspierania swoich inicjatyw i społeczności od momentu powstania 9 lat temu. Valeo jest partnerem założycielem Nexus Academy, aktywnym członkiem organizacji Talented for AA, a ostatnio Valeo było również jednym z pierwszych dostawców, którzy wnieśli swój wkład w Dzień Klimatu.

Nexus

Podczas szczytu ADI 2023 w dniach 3-4 maja 2023 r. w Como (Włochy), AutoDistribution International nominowało Valeo do nagrody "Dostawca Roku". ADI nagrodziło długoletnią współpracę między zespołami Valeo a członkami sieci ADI, a także GrupEina, europejskiej linii szkoleniowej i technicznej ADI.

ADI

Podczas szczytu w Madrycie 10 maja, TEMOT przyznał Valeo "Specjalną Nagrodę Uznania". W związku z tym, że w 2023 r. firma Valeo obchodzi 100 lat swojego istnienia, TEMOT postanowiła uznać długotrwały wkład grupy w rynek części zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego.

nagroda

Eric Schuler, prezes Valeo Service wyjaśnia: "W Valeo Service zadowolenie klientów jest naszym głównym celem i głównym motorem wysiłków naszych zespołów. Jesteśmy zobowiązani do wspierania naszych klientów na rynku wtórnym. Jesteśmy dumni, że otrzymaliśmy te nagrody od trzech kluczowych graczy niezależnego rynku wtórnego i z niecierpliwością oczekujemy pogłębienia naszych długotrwałych i zaufanych relacji z nimi wszystkimi."