Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Valeo otrzymuje nagrodę od TEMOT International

Valeo otrzymuje nagrodę od TEMOT International
Firma Valeo otrzymuje nagrodę w kategorii „Best growth & business development” (Największy wzrost i rozwój działalności) na szczycie 2022 TEMOT International Executive Summit


Nagroda w kategorii największy wzrost i rozwój firmy


Valeo z dumą informuje, że zostało wyróżnione nagrodą w kategorii „Największy wzrost i rozwój działalności” na szczycie 2022 TEMOT International Executive Summit. Nagrodę przyznano w uznaniu dla dużego wzrostu obrotów Valeo oraz wprowadzenia na rynek nowych linii produktowych.

 

Valeo pragnie podziękować udziałowcom Temot International za ich głosy i dołoży wszelkich starań, aby dalej się rozwijać pod względem innowacyjności, nowości i doskonałości.

 

To nie pierwsza nagroda, którą firma Valeo otrzymała na szczycie TEMOT International Executive Summit. W 2019 roku nagrodzono Valeo Service za „25 lat ciągłej współpracy i zrównoważonego wzrostu” oraz „najlepszy produkt” dla trzech kluczowych linii produktowych: układów elektrycznych, systemów wycieraczek i układów klimatyzacji.


TEMOT International skupia 300 liderów rynku wtórnego w Monachium
 

Po roku 2019 roku szczyt TEMOT International Executive Summit zawieszono na dwa lata z powodu ograniczeń związanych z Covid-19, ale w tym roku powrócił w pełnej krasie, a udział w nim wzięło 300 profesjonalistów ze wszystkich obszarów rynku wtórnego. Szczyt odbył się w dniach 12-15 czerwca w Monachium w Niemczech i obejmował cztery dni spotkań, dyskusji i networkingu. Hasło przewodnie wydarzenia: „Razem silniejsi - Wszyscy razem dla rozwoju”

 

Firma Valeo była dobrze reprezentowana na szczycie, którego gospodarzami byli dyrektor generalny TEMOT International Fotios Katsardis i dyrektor zarządzający Stephan Westbrock. I tak jak zawsze, firma Valeo z przyjemnością spotkała się ze swoimi kluczowymi partnerami i rozwijała silne relacje w całej branży.

 

Zdjęcie od lewej do prawej: Fotios Katsardis (Temot), Burak Akin: Wiceprezes ds. obu Ameryk, Bliskiego Wschodu, Afryki i krajów zamorskich (Valeo), Romaric Petitgenet: Dyrektor sprzedaży ITG (Valeo), Damien Martin: Wiceprezes ds. globalnej sprzedaży (Valeo), Menno Schönlank: Wiceprezes ds. Europy (Valeo), Stephan Westbrock (Temot), Eric Schuler: Prezes Valeo Service