ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Valeo Cyclee™ na ProDays Show 2023

Valeo Cyclee™
Firma Valeo zaprezentowała Valeo Cyclee™ - pierwszy elektryczny silnik rowerowy wyposażony w zintegrowaną automatyczną skrzynię biegów - na targach ProDays w Paryżu w dniach 2-4 lipca 2023 r.

ProDays: Wystawa rowerów we Francji

Targi ProDays to kluczowe wydarzenie dla francuskiej branży rowerowej, dające wyjątkową okazję dla marek oraz niezależnych i sieciowych sklepów do spotkania się i wymiany pomysłów.

W ciągu trzech dni ponad 5000 profesjonalistów przybyło do paryskiego centrum wystawowego Porte de Versailles, aby spotkać się z blisko 300 wystawcami, reprezentującymi w sumie prawie 1200 marek sprzętu i akcesoriów.

Już trzeci rok z rzędu firma Valeo, światowy lider w dziedzinie elektryfikacji i przekładni samochodów, zaprezentowała Valeo Cyclee™, rewolucyjny system do rowerów elektrycznych, a także serwis posprzedażowy dedykowany sklepom rowerowym.

Dołącz do rewolucji e-bike z Valeo Cyclee™

Targi ProDays nadal potwierdzają rosnące zainteresowanie rowerami wspomaganymi elektrycznie, rynkiem, na którym Valeo zamierza stać się znaczącym graczem w nadchodzących latach. 

Valeo Cyclee™ oferuje pierwszy na świecie silnik wyposażony w zintegrowaną automatyczną skrzynię biegów, który oferuje rewolucyjne wrażenia z jazdy na rowerze elektrycznym. Valeo Cyclee™ składa się z czterech komponentów:

  • Jednostka napędowa zmontowana we Francji. Pomoc elektryczna znajduje się w zespole pedałów, z silnikiem 48V i zintegrowaną przekładnią adaptacyjną (7 prędkości), zapewniając bezprecedensowy moment obrotowy do 130 Nm.
  • Szereg baterii.
  • Wyświetlacz, który umożliwia kierowcy wybór trybu pomocy i wyświetlenie istotnych informacji na temat roweru elektrycznego.
  • Aplikacja, która ułatwia kierowcom zarządzanie rowerami elektrycznymi.

Oprócz wysokiej klasy produktów, Valeo oferuje usługi posprzedażowe na najwyższym poziomie, z dedykowaną linią specjalną, ekspertami technicznymi, obsługą klienta i platformą internetową.

Dzięki Valeo Cyclee, rower wspomagany elektrycznie nigdy nie był tak wygodny i wydajny. Jest to atut Valeo, którego ambicją jest być częścią rewolucji rowerowej!

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail