Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Trzy doskonałe powody, żeby nas odwiedzić podczas Paris Motor Show 2018!

Salon samochodowy Paris Motor Show 2018 to ważna data w kalendarzu branży motoryzacyjnej, a tegoroczne wydarzenie zapowiada się na większe i ciekawsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jakby tego było mało, Valeo dostarczy Ci trzech doskonałych powodów, aby zajrzeć na Paris Expo Porte de Versailles w dniach od 4 do 14 października 2018 r.!

 

Daj się porwać trzem rewolucjom Valeo w mobilności


Valeo od niemal 100 lat jest wiodącym dostawcą oryginalnych podzespołów i części zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z tego powodu marka Valeo zawsze plasowała się w czołówce innowacji technologicznych w wielu obszarach motoryzacji, takich jak układy przeniesienia napędu, klimatyzacja i chłodzenie silnika.

Jak zawsze wybiegając w przyszłość, marka Valeo skupia się obecnie na zagadnieniach, które zadecydują o kształcie transportu samochodowego w przyszłości, a być może całkowicie zmienią definicję samochodu, jaki dziś znamy. 

Odwiedzając Valeo podczas Paris Motor Show, możesz osobiście uczestniczyć w prezentacji trzech ważnych rewolucyjnych zmian w mobilności dotyczących samochodów bezzałogowych, elektryfikacji pojazdów oraz cyfrowej mobilności.   

Przyjdź na stoisko Valeo, Hall 1, 441D, aby dowiedzieć się więcej! 

 

I jeszcze jeden powód, żeby nas odwiedzić!


Valeo od zawsze stara się przyczyniać do tego, aby przemysł motoryzacyjny stał na najwyższym poziomie, zapewniając wysokiej jakości części, programy szkoleniowe oraz podejmując różne inicjatywy w branży. 

Dzięki tym inicjatywom mamy nadzieję wspierać różnorodność naszych zespołów, podnosić świadomość firm wytwarzających podzespoły dla motoryzacji i przyciągnąć do naszej ekipy kolejne pokolenie, aby zapewnić rozwój Valeo we Francji i poza jej granicami również w przyszłości.

Odwiedź nasze stoisko, Hall 1, 441D, aby dowiedzieć się więcej na temat tych fascynujących inicjatyw! 

Do zobaczenia podczas Salonu!