ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Trzy doskonałe powody, żeby nas odwiedzić podczas Paris Motor Show 2018!

Salon samochodowy Paris Motor Show 2018 to ważna data w kalendarzu branży motoryzacyjnej, a tegoroczne wydarzenie zapowiada się na większe i ciekawsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jakby tego było mało, Valeo dostarczy Ci trzech doskonałych powodów, aby zajrzeć na Paris Expo Porte de Versailles w dniach od 4 do 14 października 2018 r.!

 

Daj się porwać trzem rewolucjom Valeo w mobilnościValeo od niemal 100 lat jest wiodącym dostawcą oryginalnych podzespołów i części zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z tego powodu marka Valeo zawsze plasowała się w czołówce innowacji technologicznych w wielu obszarach motoryzacji, takich jak układy przeniesienia napędu, klimatyzacja i chłodzenie silnika.

Jak zawsze wybiegając w przyszłość, marka Valeo skupia się obecnie na zagadnieniach, które zadecydują o kształcie transportu samochodowego w przyszłości, a być może całkowicie zmienią definicję samochodu, jaki dziś znamy. 

Odwiedzając Valeo podczas Paris Motor Show, możesz osobiście uczestniczyć w prezentacji trzech ważnych rewolucyjnych zmian w mobilności dotyczących samochodów bezzałogowych, elektryfikacji pojazdów oraz cyfrowej mobilności.   

Przyjdź na stoisko Valeo, Hall 1, 441D, aby dowiedzieć się więcej! 

 

I jeszcze jeden powód, żeby nas odwiedzić!Valeo od zawsze stara się przyczyniać do tego, aby przemysł motoryzacyjny stał na najwyższym poziomie, zapewniając wysokiej jakości części, programy szkoleniowe oraz podejmując różne inicjatywy w branży. 

Dzięki tym inicjatywom mamy nadzieję wspierać różnorodność naszych zespołów, podnosić świadomość firm wytwarzających podzespoły dla motoryzacji i przyciągnąć do naszej ekipy kolejne pokolenie, aby zapewnić rozwój Valeo we Francji i poza jej granicami również w przyszłości.

Odwiedź nasze stoisko, Hall 1, 441D, aby dowiedzieć się więcej na temat tych fascynujących inicjatyw! 

Do zobaczenia podczas Salonu!