ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Kable ładujące i ładowarki Valeo Ineez

Valeo Ineez
Valeo wprowadza na rynek nową gamę kabli do ładowania i ładowarek mobilnych do pojazdów elektrycznych zasilanych bateriami (BEV) i hybrydowych pojazdów elektrycznych podłączanych do sieci (PHEV). Ta nowa seria, znana jako Valeo Ineez, zaspokoi potrzeby kierowców na całym świecie.

Witamy Valeo Ineez!

Valeo Ineez doskonale wpisuje się w zrównoważone podejście Valeo - I Care 4 the Planet - mające na celu zmniejszenie wpływu przemysłu motoryzacyjnego na środowisko, a jednocześnie dążenie do osiągnięcia zerowej emisji CO2 do 2050 r. 

Misją Valeo Ineez jest "przejęcie kontroli" i odegranie kluczowej roli w globalnym przejściu na zrównoważoną mobilność, aby chronić wartości, które są bezstresowe, łatwe w użyciu, zrównoważone, niezawodne i wysokiej jakości. A wraz z rosnącą liczbą krajów, które zakazują lub ograniczają stosowanie silników cieplnych na całym świecie, potrzeba przejścia na elektryfikację tylko przyspiesza.

Najlepsze z obu światów

Aby stworzyć gamę Valeo Ineez, Valeo musiało wykorzystać całą swoją wiedzę, którą posiada jako specjalista na całym świecie i jeden z liderów rynku OE w dziedzinie elektryfikacji pojazdów. Valeo wprowadzi na rynek pełen zakres 21 referencji ładowarek mobilnych i 12 referencji kabli ładowania, aby spełnić wszystkie wymagania rynku.

Aby spełnić wysokie standardy jakości wraz z najwyższej klasy usługą, uruchomiono dedykowaną stronę internetową Valeo Ineez. Dobrze zaprojektowana platforma oferująca unikalną i zorientowaną na klienta wyszukiwarkę produktów umożliwia wybór odpowiedniego produktu na podstawie potrzeb pod względem prędkości ładowania, długości kabla i konfiguracji samochodu. Strona internetowa zawiera również szeroki zakres cennych informacji, takich jak cechy produktu, wsparcie techniczne, a także wiedzę na temat pojazdów elektrycznych.

Ładowarki mobilne

Po pierwsze, ładowarka mobilna Valeo Ineez umożliwia kierowcom ładowanie samochodów z dowolnego gniazda domowego/przemysłowego w celu pełnej adaptacji. Oferta obejmuje następujące opcje:

  • 3 długości kabli (5m / 7,5m / 10m)
  • 4 rodzaje prędkości ładowania (normalna / zoptymalizowana / szybka / przyspieszona) 
  • 4 typy wtyczek (UK plug / Schuko / CEE Blue / CEE Red) podłączających się do sieci elektrycznej
  • Obejmujące wszystkie typy złączy pojazdów europejskich (typ 1 / typ 2)

Kable ładujące

Tymczasem oferta kabli do ładowania Valeo Ineez umożliwia kierowcom ładowanie w 100% na europejskich stacjach ładowania. Asortyment obejmuje również wszystkie inne potrzeby ze względu na jego długość i różnorodność prędkości ładowania, zapewniając:

  • 2 długości kabli (5m / 10m)
  • 4 rodzaje prędkości ładowania (normalna / zoptymalizowana / szybka / przyspieszona)
  • Oba znormalizowane typy złączy do pojazdów (typ 1 / typ 2)
  • Złącze standardowych stacji ładowania w Europie (typ 2)

W górę i w dół!

Oferując jeden z najbardziej kompletnych pakietów (całkowita kompatybilność/różne długości kabli/różne prędkości ładowania), kable Valeo Ineez i ładowarki mobilne będą dostępne zarówno dla rynku IAM, jak i dla kierowców za pośrednictwem szerokiej sieci dostawców. Asortyment kabli Valeo Ineez został wyróżniony 1. nagrodą w kategorii wyposażenia przez Auto Plus, francuski magazyn motoryzacyjny N°1. 

W Europie kable Valeo Ineez i ładowarki mobilne będą sprzedawane w tradycyjnych sieciach dystrybucyjnych, domach towarowych, supermarketach, centrach samochodowych i kanałach handlu elektronicznego. 

W związku ze wzrostem kosztów paliwa w ostatnich latach, sprzedaż pojazdów wielokrotnego ładowania również rośnie. Bez względu na rodzaj pojazdów wielokrotnego ładowania i bez względu na lokalizację ładowania, Valeo Ineez będzie tam z kablem ładującym i mobilnym rozwiązaniem do ładowania. Dodatkowo Valeo Ineez oferuje teraz pełną gamę stacji ładowania pojazdów elektrycznych z uniwersalnymi, niezawodnymi rozwiązaniami do łatwego ładowania pojazdów w domu, pracy lub na parkingach publicznych, zapewniając niezrównaną wygodę.

Niech Valeo Ineez przejmie dowodzenie! 

Czytaj więcej