ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

INVENT - Prezentacja innowacji Valeo na rynku części zamiennych w 2024 roku

Wydarzenie INVENT (Innovation Valeo Event) prezentuje innowacje na rynku wtórnym w 2024 roku
Wraz z niedawnym uruchomieniem INVENT Innovation Valeo Event, Valeo rozpoczęło nową ekscytującą przygodę, umożliwiając Valeo i jej klientom poznanie i odkrycie nowych technologii i innowacji dla rynku części zamiennych.

INVENT, wydarzenie, na którym Valeo prezentuje innowacje na  rynku części zamiennych w  2024r.

Odkrywanie przyszłości w teraźniejszości...


Poprzez immersyjne wydarzenie cyfrowe, które zgromadziło ponad 1000 klientów Valeo w 27 krajach na całym świecie, Valeo zaprezentowało swoim uczestnikom zupełnie nową perspektywę na nadchodzące innowacje i technologie Valeo w 2024 rok. 

W ostatnich tygodniach 2023 roku - we Włoszech, Polsce, Chinach, Francji, Brazylii, Turcji i innych krajach - Valeo podzieliło się kluczowymi trendami w branży motoryzacyjnej i ujawniło inicjatywy na rynkach lokalnych, które będą napędzać współpracę biznesową w 2024 roku.

Jako globalny lider w dziedzinie elektryfikacji i ADAS, Valeo podzieliło się swoją nową strategią STEPS, mając na celu pozostanie zaufanym, inteligentnym i zrównoważonym partnerem, który zapewnia swoim klientom najwyższej jakości doświadczenie, przełomowe produkty i najwyższej jakości usługi.

INVENT był dla Valeo doskonałą okazją do zaprezentowania swoich możliwości zarówno w zakresie innowacji, jak i INVENT na rynku części zamiennych  w przyszłości.

Ogromny sukces

Podsumowując, było to przełomowe wydarzenie,  w którym 80% partnerów i klientów Valeo po zakończeniu INVENT przyznało ocenę satysfakcji od 9 do 10 oraz ogromne uznanie: 


INVENT to połączenie niesamowitej energii, pasji, doświadczenia, wiedzy oraz zaplecza technicznego, które daje nam wgląd w teraźniejszość, ale i przyszłość rynku wtórnego.

"Innowacyjne i interaktywne wydarzenie, które przekonało nas, że jesteśmy gotowi wspólnie z Valeo kształtować przyszłość".
Sukce swydarzenia INVENT nie ograniczał się tylko do partnerów, ale był także obecny w zespołach Valeo. Jak powiedziała Marlène Carrias-Iked, wiceprezes ds. marketingu strategicznego i technologii cyfrowych: 

Invent to nie tylko wydarzenie, to także świadectwo niezachwianego zaangażowania Valeo w innowacje i współpracę. Dzieląc się naszymi ambitnymi planami na nadchodzący rok, jesteśmy pewni, że te spostrzeżenia wzmocnią nasze partnerstwa”.