Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Zestaw serwisowy KIT4P

Zestaw serwisowy KIT4P

Zestaw serwisowy Valeo KIT4P stanowi wysokowydajną alternatywę dla DKZ na rynku wtórnym.

Zestaw serwisowy charakteryzuje porównywalna do DKZ wydajność oraz żywotność. To nowatorskie rozwiązanie Valeo na rynku wtórnym obchodzi 10-letnią rocznicę swojego powstania. Zestaw KIT4P składa się ze sztywnego koła zamachowego, pozbawionego elementów ulegających zużyciu.

W efekcie, nie ma konieczności wymiany koła zamachowego podczas drugiej wymiany. Aby zapewnić tę samą pracę sprzęgła, maksymalne przeniesieniu momentu obrotowego silnika oraz pełną ochronę skrzyni biegów, KIT 4P zawiera zestaw sprzęgłowy, wyprodukowany przez Valeo z zastosowaniem technologii tłumika długiego skoku, którą powszechnie wykorzystuje się w komponentach oryginalnych Valeo.

Najświeższe rozwiązania w ramach KIT4P znajdują zastosowanie w najpopularniejszych markach samochodów, takich jak BMW 1,3,5 Series, Opel / Vauxhall Corsa, Meriva, Combo 1.3CDTi, Opel Agila, Citroën C2,C3,C4,C5, Xsara Picasso, Ford Mondeo III 2.0D, 2.0TDi, Suzuki Swift, Ignis II, Volvo S40, Mistubishi Carisma oraz Audi A3 i TT. Valeo proponuje także zestawy KIT4P zawierające koncentryczne łożyska wyciskowe (CSC) dla pojazdów wyposażonych w pełny układ hydrauliki siłowej.

W chwili obecnej gama składa się z 14 numerów referencyjnych, jednakże rozrasta się ona nieprzerwanie, co w przyszłości zaowocuje pojawieniem się na rynku pełnego zestawu części zamiennych. Valeo dostarcza także pełen zestaw serwisowy, który umożliwia indywidualną wymianę sprzęgła.

 

W chwili obecnej gama Valeo zawiera numery referencyjne zestawów 98 KIT4P / zestawów do konwersji, obejmując swoim zasięgiem ponad 40 milionów pojazdów w Europie, co czyni z Valeo wartościowego partnera w zakresie układów napędowych. Dzięki tarczom tłumika o dużym skoku, zestaw KIT4P jawi się, pod względem ekonomicznym, jako alternatywa DKZ, o porównywalnej wydajności na przestrzeni okresu użytkowania oraz, w ostatecznym rozrachunku, jako możliwość ograniczenia kosztów naprawy i konserwacji.

 

Wybierz Valeo

  • Korzystna pod względem finansowym alternatywa
  • Naprawdę niezawodne rozwiązanie, zapewniające pełną ochronę dla skrzyni biegów oraz silnika
  • Zwiększona wytrzymałość oraz żywotność sprzęgła dzięki niskiemu zużyciu elementów oraz lepszej wytrzymałości termicznej
  • Stuprocentowe przeniesienie momentu obrotowego niezależnie od warunków jazdy, co wydaje się być ważnym składnikiem bezpieczeństwa
  • Wygodne rozwiązanie odznaczające się wysokim poziomem wytłumiania drgań i hałasu, co przekłada się na większą przyjemność z jazdy
  • Ograniczony wkład pracy oraz zoptymalizowana użytkowalność dzięki Zestawowi Serwisowemu Valeo
  • Łatwość w montażu, ten sam czas instalacji oraz montażu, co czas instalacji i montażu DKZ oraz powiązanego zestawu sprzęgłowego.