ЛЕТ
Wybierz profil:
Serwisant
  • Dystrybutor
  • Kierowca

Zestaw szczęk hamulca bębnowego

Zestaw szczęk hamulca bębnowego

Jakość materiału ciernego jest głównym warunkiem zapewniającym bezpieczeństwo układu hamowania. Materiał cierny niskiej jakości może powodować nadmierne wydzielanie się ciepła pomiędzy komponentami układu hamulcowego, co może w efekcie doprowadzić do zaniku hamowania, a nawet narazić kierowcę na niebezpieczeństwo. Rygorystyczne testy homologacyjne wykazały, że materiał cierny okładziny firmy Valeo odznacza się doskonałą wydajnością przy pracy w wysokich temperaturach oraz spełnia on wszelkie wymogi jakości produktu, gwarantujące wygodne i bezpieczne prowadzenie pojazdu.

 

Oferta okładzin ciernych firmy Valeo zawiera 2 gamy produktów - okładziny z nitami oraz bez nitów. W skład gamy z nitami wchodzi 75 referencji, zawierających w opakowaniu dokładną liczbę nitów dla danego zastosowania. Jeśli chodzi o konkurencyjne rynki, nasza druga gama jest najchętniej wybieraną przez Klientów ofertą z uwagi na jakość oraz cenę zakupu.

 

Oba asortymenty oferują produkty o jakości tarcia wymaganej na rynkach europejskich, dostosowanej do intensywnego użytkowania. Nasza ciesząca się powodzeniem gama została niedawno rozszerzona o 22 nowe referencje, znajdujące zastosowanie w modelach Meritor LM, DAF XF95, Volvo FH, SMB, Iveco oraz Renault Premium i Magnum. Aby ułatwić naszym Klientom odnalezienie właściwych komponentów, przygotowujemy w tej chwili ofertę okładzin z nitami.

 

Zestawy szczęk hamulcowych to nieskomplikowany i korzystny cenowo sposób wymiany szczęk z okładziną, zapewniających tym samym bezpieczeństwo pojazdu. Oferta Valeo dotycząca szczęk hamulcowych zawiera kilka referencji znajdujących zastosowanie w popularnych rozwiązaniach dla naczep, jak na przykład hamulce ROR Z, SMB 178/203, BPW ECO oraz SAF. Oferowanie produktów o nadwymiarowej grubości ułatwia zamówienie odpowiedniego produktu, dopasowanego do stanu bębna.

Doceniamy twoje zainteresowanie
proszę potwierdź swój adres E-mail